Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

+47
даша
emili_ja
ace...te sakam
mk_snajka
lepotica
Anchika95
malena
maja5
alex_fan
niveaaa
alexalex
Maki
arena
ANA
**Reneesme**
Зорана
darcy
Darija
dea
Milos
aurelija
ilosevska
KALJO
Miranda
Zora
makisoul
Videna
Go Ka
matejce
S0nce
hipnotic
iskra
Maja
MayaOk
goca-ge
Galence
Liliput
sanja444
Sophie
Zoka
exi
jasmina k
сонце
Tajna
dederaj
Keti
jasna
51 posters

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Liliput pon vel 16, 2009 2:32 pm

@matejce
Dobredojde.
Ocekuvame mislenje za se, spored strogite maski kriteriumi za zenskite budalastini :110:

@SUNCE
Otrove clapp
Liliput
Liliput

Female
Aquarius Broj postova : 551
Age : 52
Location : Komsika na Sole
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Go Ka pon vel 16, 2009 2:43 pm

Ako se prefrluvame ovde .. togas veruvam deka dobro ke se zabavuvame ;)
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Videna pon vel 16, 2009 3:16 pm

Zdravo svimai Baknezi za site.Jas napisav i na Generalna disk.Se prikluciv vednas po pokanata i da ve informiram ne sum veke ZDENA tu ku Videna.Pozz.
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Videna pon vel 16, 2009 3:27 pm

Opet ja .Kad sam se ukljucila prvi put napisala sam sve pohvale o forumu, njegovom odlicnom dizajnu a sad cu malo o Aleksandrovoj naslovnoj slici.
Tako je lep da bi se i bogovi lepote postideli nad njegovom lepotom.Onaj izraz sete,ponosa,neznosti koja izvire,savsenstvo njegovih ociju cak i kad zmuri i ne mozes videti to plavetnilo boje neba i mora zajedno.Koliko svega ima u toj bozanskoj lepoti pa mogla bih pisati satima.Neka ga bog cuva a i mi da ga sacuvamo od ljudske zavisti i zlobe kao proverena njegova ekipa.
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by makisoul pon vel 16, 2009 5:32 pm

Meni se forum mnogo dopada,ja stvarno nisam neki strucnjak da procenim do detalja da li mu nesto fali,ali ovako laicki,forum je lep i pregledan i lako se snalazim ,iako nisam ekspert za racunare pa mi cesto treba suprugova pomoc,na ovaj forum se potpuno sama snalazim.

Moje pohvale!
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Zora pon vel 16, 2009 5:48 pm

Pozdrav i od mene. Forumov e exstra i milo mi e sto go napravivte.Bev i na ostanatiot forum, no tamu poretko pisuvav, no zatoa pak redovno ve citav.
So eden zbor prekrasen e forumov kako sto e prekrasen i Alex, a i site negovi fanovi.
Zora
Zora

Female
Broj postova : 209
Location : Skopje-Mkd
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Gost pon vel 16, 2009 6:20 pm

pa nije da niste ovo dobro uradile i dobro da ja nisam jedini suprug ovde :lol: pozdrav mojoj supruzi i ostalim Aleksandrovkama :cheers:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Gost pon vel 16, 2009 9:22 pm

Videna je napisao/la: Neka ga bog cuva a i mi da ga sacuvamo od ljudske zavisti i zlobe kao proverena njegova ekipa.

Videna, ovo zaslužuje da bude citirano. clapp

Pozdrav i za najsmelijeg SUPRUGA. :) Moj se još uvek opire, ali ga kopka šta se to ovde dešava..... :o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Videna pon vel 16, 2009 10:03 pm

Zdravo Antigona i hvala ti.Dali si pogledala moj opis Aleksandrove fotke na naslovnoj na forumu i molim te daj svoj komentar.
Zaboravila sam nesto a sto mislis zasto nisam upisala svoje god.? Zato jer vidim da sam najstarija ali ja cu biti zaduzena da stitim Aleksandra od zlobe i nepravde sa mojom strucnoscu iz psih.
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Gost pon vel 16, 2009 10:06 pm

Videna, nisam ni ja stavila svoje godine....Većina forumašica zna koliko mi je... :cheers: A pročitala sam tvoj opis slike sa naslovne....Ja uvek pokleknem pred tvojim tekstovima....Nemam šta dodati i oduzeti. Ovog puta ću samo po makedonski reći... Ubavina boženstvena... :lol:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by сонце pon vel 16, 2009 10:32 pm

Drage moje, a ko se uopste brine za godine? Koga to zanima? Vazno je da imamo svi istu dusu i iste interese. A dali imamo 40, 50, 60 ili 15, 16, 17, nije ni najmanje bitno. Nikad nisam ljude pitala o godinama, jer me to apsolutno ne interesira, nit mi menja moj stav o nekome:).
сонце
сонце
Admin
Admin

Female
Broj postova : 1005
Location : Skopje, Makedonija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by jasna pon vel 16, 2009 11:05 pm

Dobrodošlica svim supruzima :gift


(PS I nadam se da neće padati u nesvijest kad ovdje budu čitali i lumunade :lol: )


Zadnja promjena: jasna; uto vel 17, 2009 1:26 am; ukupno mijenjano 1 put.
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Videna pon vel 16, 2009 11:26 pm

Sunce zdravo.Ke se vidime na finaleto na ES pa na lice mesto ke napravime procenka na godinite ova jas ve pripremam da ne se sokirate.Se seguvam ova pokazuva deka Aleksandar go sakaat od 7 do 77 god. Pozzz.Baknezi
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Miranda uto vel 17, 2009 1:19 am

dederaj je napisao/la:
S0nce je napisao/la:Imam jedan drugi utisak..... Ova slika gde... spava.... Imam taj snimak, bas taj...... A jeste da on moze da spava i da ga prikacis na zid :cheers: (Za razliku od mene :-(( ) ...I nikad mu nije dosta..., :roll: ;) ali to je tako lepa, gotovo nevina slika da... sve sto bih i ja, i bilo ovde rekao samo bi govorili hiljade i hiljade reci... A - jedna slika govori vise od milion reci..... I meni je ta slika, zamrznuta onako na ekranu... bila sasvim... dovoljna... Za sve....
I sama cinjenica da je tako otkaceno zamrzavam,za jednu ... razmazenu spavalicu... :sleep: kojoj nikad dosta tog bebeceg sna... Ne znam da li ce me neko razumeti... To je moj.. Utisak... Slika - koja govori - sve.....

S0nce,razumemte u potpunosti,zato je i na mom avataru slika Aleksa kako spava :)
ta slika je prelijepa... stavite je ovdje....
Miranda
Miranda

Female
Sagittarius Broj postova : 28
Age : 33
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Miranda uto vel 17, 2009 1:21 am

...i zaboravila sam napomenuti....KRUSKA sa OT je sad MIRANDA.... :kises:
Miranda
Miranda

Female
Sagittarius Broj postova : 28
Age : 33
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Tajna uto vel 17, 2009 1:26 pm

Poseban pozdrav Suprugu, čiji da je- sad je naš! Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Hug-035
Što se tiče godina, nije obavezno napisati, svatko neka piše po osjećaju, ali nemojmo ni izmišljati pa pisati npr 100 godina...Jer i da imate 100, ne bi se smjeli kao Alekxovi fanovi osjećati kao da vam je 100! :lol:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by dederaj uto vel 17, 2009 1:30 pm

tajnamoja je napisao/la:Poseban pozdrav Suprugu, čiji da je- sad je naš! Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Hug-035
Što se tiče godina, nije obavezno napisati, svatko neka piše po osjećaju, ali nemojmo ni izmišljati pa pisati npr 100 godina...Jer i da imate 100, ne bi se smjeli kao Alekxovi fanovi osjećati kao da vam je 100! :lol:

a sta ti mislis ciji je SUPRUG 8)
dederaj
dederaj

Female
Aquarius Broj postova : 912
Age : 55
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Keti uto vel 17, 2009 2:05 pm

Imamo najlepsu Aleksandrovu sliku na nasem forumu.
Nema nista lepse od to kad kazes "nas forum"
Keti
Keti
Admin
Admin

Broj postova : 1761
Location : Skopje
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Tajna uto vel 17, 2009 3:17 pm

dederaj je napisao/la:
tajnamoja je napisao/la:Poseban pozdrav Suprugu, čiji da je- sad je naš! Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Hug-035
Što se tiče godina, nije obavezno napisati, svatko neka piše po osjećaju, ali nemojmo ni izmišljati pa pisati npr 100 godina...Jer i da imate 100, ne bi se smjeli kao Alekxovi fanovi osjećati kao da vam je 100! :lol:

a sta ti mislis ciji je SUPRUG 8)
Sad znam :lol:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by KALJO uto vel 17, 2009 3:28 pm

Forumot e top, trebase nesto vakvo za podrska na nasiot ALEKS

KALJO

Broj postova : 1
Registration date : 17.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Liliput uto vel 17, 2009 3:29 pm

Sad mozemo slobodno da otvorimo temu "Nasi supruzi" ili "Sopruzite na Aleksandrovki"
(ne znam kako bi bilo ovo na srpski/hrvatski, mozda Aleksandrovkini supruzi?).

I tema ce trajati sve do dana kad se u njon upise Aleksandar Belov,
t.e. dok ga ne odnese pred oltar neka od mladjih Aleksandrovki.
Onda otvaramo temu Deveruse, pa Dadilje familije Belov i tako dok nas ima :110:
Liliput
Liliput

Female
Aquarius Broj postova : 551
Age : 52
Location : Komsika na Sole
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by dederaj uto vel 17, 2009 3:38 pm

Liliput je napisao/la:Sad mozemo slobodno da otvorimo temu "Nasi supruzi" ili "Sopruzite na Aleksandrovki"
(ne znam kako bi bilo ovo na srpski/hrvatski, mozda Aleksandrovkini supruzi?).

I tema ce trajati sve do dana kad se u njon upise Aleksandar Belov,
t.e. dok ga ne odnese pred oltar neka od mladjih Aleksandrovki.
Onda otvaramo temu Deveruse, pa Dadilje familije Belov i tako dok nas ima :110:
liliput :106: nenadmasna si :107:
dederaj
dederaj

Female
Aquarius Broj postova : 912
Age : 55
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Tajna uto vel 17, 2009 3:51 pm

@Liliput
A i o ovom "mlađe" bi se dalo diskutirati...ako ga zgrabi neka starija, vrag će ga odnijeti Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Lol-021 (mislim u pozitivnom smislu).
Kako bi se pravilno reklo "Sopruzite na Aleksandrovki" , ja stvarno ne znam. znam da Supruzi od Aleksandrovki nije baš ispravno, ali može i tako...
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Gost uto vel 17, 2009 4:00 pm

Kako god se ispravno izgovaralo, ne bih ja ovde ništa menjala 🇳🇴 , odnosno ne bih uplitala muževe u ovaj forum (a moj bi i voleo), bojim se biće svašta.... :110: :110:

Liliput, ljubim te za originalnost... :kises: a i za tajnamoja, jedan deo komentara ti je vrlo duhovit zato i tebi :107:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Liliput uto vel 17, 2009 4:20 pm

Moj nece da se uplita u "moja posla".
On bi ovde dosao kad bi ja bila na turistickom putovanju u svemirskoj stanici "Mir". :110:
Liliput
Liliput

Female
Aquarius Broj postova : 551
Age : 52
Location : Komsika na Sole
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 4 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.