Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

+47
даша
emili_ja
ace...te sakam
mk_snajka
lepotica
Anchika95
malena
maja5
alex_fan
niveaaa
alexalex
Maki
arena
ANA
**Reneesme**
Зорана
darcy
Darija
dea
Milos
aurelija
ilosevska
KALJO
Miranda
Zora
makisoul
Videna
Go Ka
matejce
S0nce
hipnotic
iskra
Maja
MayaOk
goca-ge
Galence
Liliput
sanja444
Sophie
Zoka
exi
jasmina k
сонце
Tajna
dederaj
Keti
jasna
51 posters

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Zoka sri tra 01, 2009 8:32 pm

Pa ovoj forum e naj naj dobar niko nije mu ni do kolena
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Gost čet tra 02, 2009 2:42 pm

Mozda, nisam na ovom forumu jos sve pregledala, ali onoliko koliko sam vidjela... super je.......

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Gost čet tra 02, 2009 3:52 pm

Prvim dolaskom dočekaju te raširene ruke, talas ljubavi, prijateljstva i pozitivne energije. Kombinacija ovih predivnih ljudi i svih njihovih emocija, ovde izraženih, okupljene oko naše gordosti - Aleksandra, čine ovaj forum jedinstvenim i naše živote ispunjenijim. VE SAKAM SITE! ❤

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by alex_fan čet tra 02, 2009 4:04 pm

forumot e zakon :OK:
alex_fan
alex_fan

Broj postova : 476
Location : Strumica
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by maja5 sub tra 04, 2009 9:44 pm

kako za pocetok super e!
maja5
maja5

Aquarius Broj postova : 60
Age : 39
Location : skopje
Registration date : 04.04.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by malena pon tra 06, 2009 8:33 pm

Osecam se veoma prijatno ovde,mladic prelepog glasa i osmeha,ujedinio je ex Yu na ovom forumu i veoma mi je drago zbog toga.Iako mi vreme ne dozvoljava da budem prisutna na forumu, svraticu uvek da Vas pozdravim.Pozdrav ciao
malena
malena

Female
Sagittarius Broj postova : 478
Age : 43
Location : Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Anchika95 uto tra 28, 2009 4:09 pm

super je... :king: :klanja:
Anchika95
Anchika95

Female
Broj postova : 22
Location : Srbija
Registration date : 18.04.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by lepotica čet tra 30, 2009 12:07 pm

O.k. je forum...ljudi (ili bolje da se izrazim zene) su pozitivni,veseli...
Imam jednu zamerku...to su ove generalne u arhivi....trci,trci pa neka informacija ili komentar o Aleksandru,sve neke nebitne diskusije...Ja nemam pojma sta se sa Aleksandrom desavalo do koncerta pa sam htela malo da se informisem,ali sam na kraju potpuno izgubila strpljenje i odustala od toga...Ostali segmenti foruma su sasvim o.k.

lepotica

Broj postova : 32
Location : Srbija
Registration date : 29.04.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Tajna čet tra 30, 2009 1:19 pm

Generalna znači generalno, sve zajedno. Postoje pojedinačne teme koje su jasne sa svojim naslovom, gdje možeš naći sve što te zanima.

Žao mi je što si potpuno izgubila strpljenje i odustala.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by mk_snajka čet tra 30, 2009 1:52 pm

Pa necu previse hvalit da se ne umislite hahaha salim se :)
forum ne cine samo teme i chat cine ga forumasice koje su me tako odusevile da sam ostala bez texta..poruke ne samo u dobrodoslici vec i privatne..
samo Vam se zelim ispricat sto ste me toliko cekale :)
Vidim da ste prava ekipa i ne mogu skinut osmjeh sa lica od srece sto sam sa Vama..
Prave ste građanke Alexlanda..pune ljubavi i iskrene emocije :)
Nadam se da cemo se jaaaaako dugo druziti..
putovati.. i davati podrsku nasem Alexu..kao sto ste dosad..samo sad uz malo pojacanje :)
al sam se raspisala hehe..
to su moji prvi utisci :)
:dancing: :love 053: :come here:

proud proud proud
mk_snajka
mk_snajka

Female
Gemini Broj postova : 236
Age : 34
Location : Tijelom u Hrvatskoj, srcem u Makedoniji...<3
Registration date : 27.04.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by ace...te sakam čet tra 30, 2009 7:15 pm

slazem se sa adrianom...mislim da je sve rekla...nadam se da cete me prihvatit kao i na proslom forumu(belovke) s kojeg sam otisla... :agree:
ace...te sakam
ace...te sakam

Female
Cancer Broj postova : 200
Age : 29
Location : zagreb.....hrvatska
Registration date : 30.04.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by emili_ja čet tra 30, 2009 7:28 pm

Draga "aleksandar...te sakam" ovo je kuca ljubavi i svako je dobrodosao ko zna da voli,postuje i ceni delo naseg STAR-a i pridrzava se pravila foruma :big hug:
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by lepotica čet tra 30, 2009 10:03 pm

@Tajna (admine),
videla sam sve te teme,iscitala od svake zadnjih nekoliko strana,nego sam mislila da u generalnoj mozda ima nesto sto nema tamo...

lepotica

Broj postova : 32
Location : Srbija
Registration date : 29.04.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by даша čet svi 07, 2009 11:31 am

Svaka čast svima Vama, a posebno glavnim i odgovornim urednicama, na trudu i zalaganju da ovaj fenomenalan forum izgleda ovako fenomenalno , pravo ALEKSANDROVSKI
Čim sam primila prvu dozu AB+ infuzije postala sam ABnormalna i sad sam pravi zavisnik ☕ :woohoo: ☕
даша
даша

Broj postova : 1497
Location : Srbija
Registration date : 07.05.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Tajna čet svi 07, 2009 11:34 am

Dašo welcome

Hvala na pohvalama. Lijepo se smjesti, upoznaj se sa svime, bit će ti lijepo ovdje.

Samo jedna stvar: Na ovom forumu ne postoje hvalospjevi glavnim i odgovornim urednicima, adminima i sl. Svi se jednako trude da daju svoj doprinos.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by даша čet svi 07, 2009 1:05 pm

Sorry, znam da se svi trudite, to je toliko očigledno :bravo: , ali još jedan :sorry: :oops: :sorry:
ali još uvek mi nije dobro, ovako opsesivno fiksirana... prvi put na forumu... stvarno se nisam dobro izrazila.
U svakom slučaju svi ste super :big hug:
PS biće mi sigurno lepo samo mi treba malo više vremena da dođem sebi i da se opustim. :bye bye:
даша
даша

Broj postova : 1497
Location : Srbija
Registration date : 07.05.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Ana va ned svi 10, 2009 3:45 pm

ovo je jedno prelepo mesto za druzenje,upozavanje sa drugim Aleksovim fanovima,diskutovanje o svemu sto ima veze sa Aeksom...,i drago mi je sto sam i ja na neki nacin deo toga... :OK:
Ana va
Ana va

Female
Sagittarius Broj postova : 65
Age : 29
Location : Valjevo Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by lulu sub svi 30, 2009 12:34 am

Sasvim jednostavan , ok za pocetak ...verujem da ce vremenom biti bolje dizajniran ...
lulu
lulu

Broj postova : 16
Location : Beograd
Registration date : 30.05.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Tajna sub svi 30, 2009 10:48 pm

lulu je napisao/la:Sasvim jednostavan , ok za pocetak ...verujem da ce vremenom biti bolje dizajniran ...

😕
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by jasna sub svi 30, 2009 11:14 pm

Oće, oće.. kad ne bude besplatan nails
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Galence pon srp 06, 2009 12:55 am

Presrekna sum :running wild: :running wild: imame nov izgled innocentlove: innocentlove: znaci sekoj nov pat se poubav i poubav baner :cheer: :cheer: :cheer: vi blagodaram koj i da e zasluzen za noviot look innocentlove: :big hug:
Galence
Galence

Female
Leo Broj postova : 1790
Age : 45
Location : /
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Sanjchi pon srp 06, 2009 6:13 pm

OOOOOO Sta je ovo? :affraid: Jedan dan me nema i kad dodjem ceka me surprise? :ah surprise:
Odlican je novi izgled, svaka cast, promena uvek dobro dodje. clapp
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Гост pon srp 06, 2009 7:22 pm

Sto nam se forum ponovio innocentlove: !!! Divno... Predivno... Svaka cast moderatorima! :toptop:

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by RikicaVoliAlexa sub srp 18, 2009 7:52 pm

ma za ovaj forum nemam rijeci koja moze da ga opise... za mene je on predobar jer je okruzen ljubavlju naseg stara i njegovih svih fanova, i mnogo mi se svidja...
svaka cast :)
kiss
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 30
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 7 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.