Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

+47
даша
emili_ja
ace...te sakam
mk_snajka
lepotica
Anchika95
malena
maja5
alex_fan
niveaaa
alexalex
Maki
arena
ANA
**Reneesme**
Зорана
darcy
Darija
dea
Milos
aurelija
ilosevska
KALJO
Miranda
Zora
makisoul
Videna
Go Ka
matejce
S0nce
hipnotic
iskra
Maja
MayaOk
goca-ge
Galence
Liliput
sanja444
Sophie
Zoka
exi
jasmina k
сонце
Tajna
dederaj
Keti
jasna
51 posters

Stranica 3 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Keti ned vel 15, 2009 3:22 am

jasna je napisao/la:Kiki, imaš pusa ko u priči, skorlaj malo smajliće :)

Cekaj, sad se borim za sliku za avatar.Pa ne brini, ja cu u ponedeljak to sve dobro ispitati.
Hvala ti ;)
Keti
Keti
Admin
Admin

Broj postova : 1761
Location : Skopje
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Keti ned vel 15, 2009 3:41 am

Mislite li mozda da svi neznaju za ovaj nas forum ?
Kako da izvestimo i one koje ne dolaze cetsto,a su dragi gosti, i koji mozda pojma nemaju da ovo postoji.Da pracamo pp?
Keti
Keti
Admin
Admin

Broj postova : 1761
Location : Skopje
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by jasna ned vel 15, 2009 3:44 am

Pričaj s dederaj, ona je rekla neke obavijestiti na pp pa ne znam koga je.

PS imaš pp
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by jasmina k ned vel 15, 2009 3:52 am

ja sam dosta njih obavestila,neki od njih su se veceras registrovali.problem je obavestiti ove koji su stalni gosti.

jasmina k

Female
Leo Broj postova : 543
Age : 38
Location : Srbija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by jasna ned vel 15, 2009 4:02 am

Jasmina, ne vidim način kako bi njih obavijestili. Jedino da otvorimo tamo temu: Aleksov fan klub i forum.. ali mislim da bi nam ju odmah izbrisali zbog reklamiranja drugog foruma :)
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Sophie ned vel 15, 2009 4:07 am

jasna je napisao/la:Jasmina, ne vidim način kako bi njih obavijestili. Jedino da otvorimo tamo temu: Aleksov fan klub i forum.. ali mislim da bi nam ju odmah izbrisali zbog reklamiranja drugog foruma :)

nemojte to raditi docice i nezeljeni gosti.
Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by jasna ned vel 15, 2009 4:10 am

Sophie je napisao/la:
jasna je napisao/la:Jasmina, ne vidim način kako bi njih obavijestili. Jedino da otvorimo tamo temu: Aleksov fan klub i forum.. ali mislim da bi nam ju odmah izbrisali zbog reklamiranja drugog foruma :)

nemojte to raditi docice i nezeljeni gosti.

Takvi će odavde letjeti do svemira i nazad 8)
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by jasmina k ned vel 15, 2009 4:14 am

jasna je napisao/la:Jasmina, ne vidim način kako bi njih obavijestili. Jedino da otvorimo tamo temu: Aleksov fan klub i forum.. ali mislim da bi nam ju odmah izbrisali zbog reklamiranja drugog foruma :)
ili da im npr ostavimo na svim aktuelnim temama poruke ,tj molbe da se registruju tamo svi koji gostuju zato sto vole aleksandra,da je jako bitno, a onda da im saljemo pp po registraciji. a ako se prijave nezeljeni gosti,ti jasna valjda imas mogucnost da ih blokiras,jel da?javno tamo ne mozemo nista da uradimo,izbrisace,ili ce nas suspendovati.

jasmina k

Female
Leo Broj postova : 543
Age : 38
Location : Srbija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by jasna ned vel 15, 2009 4:37 am

Ma smisliti ćemo nešto ;)
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Gost ned vel 15, 2009 1:34 pm

jasna je napisao/la:aleksandrice, dobro došla :gift

Hvala za dobrodoslicu.... bolje vas nasla :kises:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by MayaOk ned vel 15, 2009 5:54 pm

Hvala puno sto ste i mene pozvali da budem deo ovog predivnog foruma, svaka cast, pozdravljam sve Aleksandrovke, svi ste super i tako pune ljubavi....Jasna :kises:
MayaOk
MayaOk

Female
Broj postova : 190
Location : Skopje, MKD
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Maja ned vel 15, 2009 7:23 pm

Zdravo i od mene!!Super e forumot,drago mi e sto ste go napravile,bas e ednostaven,pregleden.i jas bev na ot.net forumot,ama tamu ne pisuvav mnogu,ama redovno ve citav. :) pozdrav do site :111:
Maja
Maja

Female
Taurus Broj postova : 15
Age : 36
Location : Skopje,Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by iskra ned vel 15, 2009 8:09 pm

I od mene cao!
Ovde se covek oseca ,onako pravo, kao kod kuce.
Svaka cast devojke... :kises:
iskra
iskra

Female
Broj postova : 85
Location : Srbija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by hipnotic pon vel 16, 2009 8:30 am

sanja444 je napisao/la:Pozdrav na site! Cestitki za idejata i za organizacijata na forumot! Bas pred nekoj den pomisliv steta ako ja zatvorat kukata, koga vie vikendica ste napravile i toa mnogu ubava! Sreken Sv. Trifun i sreken Sv. Valentin- ljubov, vino i sreka da ve pratat cel zivot!
Bas me iznasmea so "vikendicava" kaj ti tekna ?? Ma super, super ideja so forumov "PURE POZITIV ENERGY" ! Veke nema negativci zalutani ! :lol!:
hipnotic
hipnotic

Female
Broj postova : 88
Location : Sydney
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by hipnotic pon vel 16, 2009 8:45 am

Bravo devojke, svaka cast za sve one koje su doprinele u "izgradnji" ovog novog foruma. Hvala na poziv da budem "Clan Kluba". Izgled je svetski, jos proucavam sto se sve moze raditi, ali ne mogu da otkrijem dali postoji nacin da vidim ko od nas je logiran u datom momentu, to smo imali na drugom forumu pa mi sad fali ? :|
hipnotic
hipnotic

Female
Broj postova : 88
Location : Sydney
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Tajna pon vel 16, 2009 11:09 am

Ništa ne fali, kada klikneš na "home", siđeš dolje i vidiš tko je prisutan.
A odgovor na pitanje kako spriječiti hejtere : vrlo jednostavno ih se može eliminirati, ne brinite za to. Dakle, obavijest i gostima koji namjeravaju nakon čitanja foruma biti neprijateljski raspoloženi, da će biti odstranjeni ako imaju namjeru ružno govoriti protiv Aleksandra, jer ovo nije takav forum. Za sve fanove, ili one koji će to postati, vrata su širom otvorena, a ruke priređene za zagrljaj, barem onaj virtualni Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Hug-035
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by сонце pon vel 16, 2009 11:16 am

Pretpostavljam da hipnotic misli o onome sto je na forumu OT bilo. Da vidis ko je prisutan na temi koju citas, a ne opcenito.
сонце
сонце
Admin
Admin

Female
Broj postova : 1005
Location : Skopje, Makedonija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by S0nce pon vel 16, 2009 11:23 am

Izgleda da mene nije samo najvise namucio - nego me je - unistio..... :-))
Hocu da se srusim...... A ni za to snage nemam.... :praying:


(Inace, ova slika na naslovnoj strani - je prava !!! Fantasticno !! Ne menjati - NIKAKO !!!! )


Zadnja promjena: S0nce; pon vel 16, 2009 12:22 pm; ukupno mijenjano 1 put.
S0nce
S0nce

Female
Libra Broj postova : 13
Age : 103
Location : Srbija, Cacak City :-))
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Tajna pon vel 16, 2009 11:45 am

Neće se mijenjati slika dok se ne nađe bolja :)

Evo, vidjet ćemo što možemo učiniti po tom pitanju- da vidimo tko je prisutan na kojoj temi...hvala na sugestiji.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by S0nce pon vel 16, 2009 1:31 pm

Imam jedan drugi utisak..... Ova slika gde... spava.... Imam taj snimak, bas taj...... A jeste da on moze da spava i da ga prikacis na zid :cheers: (Za razliku od mene :-(( ) ...I nikad mu nije dosta..., :roll: ;) ali to je tako lepa, gotovo nevina slika da... sve sto bih i ja, i bilo ko ovde rekao samo bi govorili hiljade i hiljade reci... A - jedna slika govori vise od milion reci..... I meni je ta slika, zamrznuta onako na ekranu... bila sasvim... dovoljna... Za sve....
I sama cinjenica da je tako otkaceno zamrzavam,za jednu ... razmazenu spavalicu... :sleep: kojoj nikad dosta tog bebeceg sna... Ne znam da li ce me neko razumeti... To je moj.. Utisak... Slika - koja govori - sve.....


Zadnja promjena: S0nce; pon vel 16, 2009 2:15 pm; ukupno mijenjano 1 put.
S0nce
S0nce

Female
Libra Broj postova : 13
Age : 103
Location : Srbija, Cacak City :-))
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by dederaj pon vel 16, 2009 1:35 pm

S0nce je napisao/la:Imam jedan drugi utisak..... Ova slika gde... spava.... Imam taj snimak, bas taj...... A jeste da on moze da spava i da ga prikacis na zid :cheers: (Za razliku od mene :-(( ) ...I nikad mu nije dosta..., :roll: ;) ali to je tako lepa, gotovo nevina slika da... sve sto bih i ja, i bilo ovde rekao samo bi govorili hiljade i hiljade reci... A - jedna slika govori vise od milion reci..... I meni je ta slika, zamrznuta onako na ekranu... bila sasvim... dovoljna... Za sve....
I sama cinjenica da je tako otkaceno zamrzavam,za jednu ... razmazenu spavalicu... :sleep: kojoj nikad dosta tog bebeceg sna... Ne znam da li ce me neko razumeti... To je moj.. Utisak... Slika - koja govori - sve.....

S0nce,razumemte u potpunosti,zato je i na mom avataru slika Aleksa kako spava :)
dederaj
dederaj

Female
Aquarius Broj postova : 912
Age : 55
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Liliput pon vel 16, 2009 1:44 pm

Meni je ova fotografija fantasticna.
Uvek kad dodjem na forumu, prvi pogled i ... WOW!
Savrseno se uklapa u dizajn foruma.
A, Alex izgleda onako bas svetski.
Liliput
Liliput

Female
Aquarius Broj postova : 551
Age : 52
Location : Komsika na Sole
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by matejce pon vel 16, 2009 1:58 pm

Dojdov da ve pozdravam. Zena mi (SUNCE) me zatru so vas, pa morav da vidam sto e toa :) Nema da Vi bidam redoven gostin, no sepak ja pozdravuvam Vasata inicijativa i so srekja i mnogu uspeh na forumot. Pozdrav. M

matejce

Broj postova : 1
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by dederaj pon vel 16, 2009 1:59 pm

matejce ,dobredojde :gift
dederaj
dederaj

Female
Aquarius Broj postova : 912
Age : 55
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by сонце pon vel 16, 2009 2:12 pm

M. dobredojde i od mene. Bas ke ni bide potrebno da vidime kako gledaat maskite oci . :103:
сонце
сонце
Admin
Admin

Female
Broj postova : 1005
Location : Skopje, Makedonija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот - Page 3 Empty Re: Vaši prvi utisci o forumu / Вашите први впечатоци за форумот

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.