Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

+68
Mila03
Ana va
aazar
даша
malena
darcy
lepotica
Anchika95
mk_snajka
stf385
**Dadi**
bikica
dea
enisa
Zana 200
lucky
arena
Marija5554
sanja444
maja5
Marina
ANA
makisoul
klimt
hipnotic
Liliput
Viktoria
niveaaa
Gea
aurelija
lelakostova
SoleSrbija
Daniela
caci*alex
Maki
Happy
Sanjchi
ica
Зорана
aleksandra
alex_fan
mina_8377
shiny
Tajna
Videna
dederaj
sibilla
beltina
Darija
mace
Rossa
Zora
anata
emili_ja
Lu_Lu13
Sophie
**Reneesme**
Keti
Go Ka
exi
Anuska
MayaOk
Galence
jasmina k
goca-ge
Zoka
сонце
jasna
72 posters

Stranica 22 / 40. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by jasmina k pet tra 17, 2009 12:45 am

jaoj,skroz je simpa...ono na pocetku-dobro vam nasli,hahaha kad rece voditeljki,i za u2 se odlicno snasao i razvukao osmeh...
moram da primetim da nam je aleks mnogo ponosan na nagradu za momka godine,jedva doceka da ga neko pita nesto o tome :) !

jasmina k

Female
Leo Broj postova : 543
Age : 38
Location : Srbija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Sanjchi pet tra 17, 2009 12:57 am

jasmina k je napisao/la:jaoj,skroz je simpa...ono na pocetku-dobro vam nasli,hahaha kad rece voditeljki,i za u2 se odlicno snasao i razvukao osmeh...
moram da primetim da nam je aleks mnogo ponosan na nagradu za momka godine,jedva doceka da ga neko pita nesto o tome :) !
I treba da bude ponosan. Impresivna imena su bila pre njega naj momci.
A ko je jos dobio toliko nagrada za tako kratko vreme od OT studenata? :)
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by jasna pet tra 17, 2009 1:05 am

Uh, ovaj Igor me svaki put razljuti. Jeste primjetili kako je pokušao Aleksovu popularnost i sve nagrade koje je dobio umanjiti riječima; lako je svakome biti prorok u svom selu.
Pa što on onda nije "prorok u svom selu" kad je to tako lako?!

Pa ne mogu vjerovati. OT je davno završio a oni su još uvijek ljubmorni i zavidni Aleksu!

Igore, zar te ništa ne uče na tom tvom faksu teologiji. Opreiraj se više od zavisti, jala i ljubomore 👩
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge pet tra 17, 2009 1:33 am

Ma ona Jasmina ga je dobro isprasila jer ga je dobro procitala. Djaba mu sva zloca, to ce mu ostati
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by jasna pet tra 17, 2009 3:24 am

Slažem se goca.
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge pet tra 17, 2009 4:11 pm

"Osvojio sam nagrade za otkriće godine, najmomka, najveće muzičko iznenađenje...mnogo sam popularan ", rekao je uz osmeh Aleksandar.

Ceo napis u Svetu je sa pres konferencije Emousna ali nema niceg posebno, osim ove aleksandrove izjave. Fotografije vec imamo na prethodnos strani
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Zora ned tra 19, 2009 11:45 pm

19. април 2009. www.mmm.com.mk


Втора шанса за последните предлози на Топ 7!

Иако минатата недела не собраа доволен број гласови за пласман понатаму, на последните предлози на Топ 7 – Пеперминт со Нос и Легенда со На овој свет, им ја пружаме уште една - втора шанса.

Единствена промена на топ-листата е кај Влатко Лозаноски. Бидејќи неговата балада Сонце не ме грее доволно се изврте, како во етерот, така и на топ-листата, решивме да ја замениме со евровизиската песна: Блиску до мене. Се друго е исто...

На првата позиција е Александар Белов, а на Топ 7 се уште и: Next Time, Даниел, Влатко Илиевски, Браво бенд и Димитар Андоновски...
Zora
Zora

Female
Broj postova : 209
Location : Skopje-Mkd
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by aurelija uto tra 21, 2009 12:25 am

Na Uskrsu kod studenata Operacije trijumf
Dvanaestoro nekadašnjih studenata Akademije Operacije trijumf održalo „uskršnji koncert“ pred prepunom dvoranom Centra "Sava"... Prvi sezona rijaliti šoua Operacija trijumf davno je završena, ali njeni glavni akteri nisu zaboravljeni. Oni su preko noći zahvaljujući svom talentu postali zvezde, a pravi dokaz za to nije "šačica" fanova koja ih je bodrila na Gala večerima već "armija" koja "broji" pet hiljada, a koja je rešila da nedelju veče provede u Centru "Sava".

Koliko su Danijel, OT bend, Ana Bebić i ostali zapravo poznati i voljeni, nikome nije bilo jasno do Uskrsa 2009. godine.

Veliki koncert, ili bolje reći 12 solističkih koncerata, trajali su tri sata. Za to vreme smo svi imali priliku da se zahvaljujući ovim mladim talentovanim ljudima, koreografijama, numerama i bendu koji ih je pratio na Gala večerima, podsetimo tri meseca koja smo proveli sa njima.

Sve je bilo isto...skoro sve. Drugačija je bila njihova samouverenost, poneka nova numera koju su snimili nakon izlaska iz dobro poznate Kuće na Košutnjaku, ali i horda obožavatelja i zvanični fan klubovi koji su ih bodrili iz prvih redova.

Iznenađenje večeri, osim činjenice da je svima prisutnima nakon koncerta jasno da je OT bend već "završio posao" što se uspešne karijere tiče, jeste da predstavnik Hrvatske na Eurosongu Igor Cukrov nije nastupao na koncertu iako je samo nekoliko dana ranije rekao da će "Lijepa Tena" šetati dvoranom Centra "Sava".

Danijelove "Suada" i "Magdalena", Sajkova i Anina "Princeza", Adnanova "Švicarska" i Vukašinovo "Apologize" su kao nekad odzvanjali u našim ušima. Ono po čemu se ovo "Gala veče" razlikovalo od ostalih, jesu nove pesme, kao i fantastični nastupi.

Jedan od mnogih koji je iznenadio sve prisutne jeste verzija pesme benda Coldplay "Viva la vida" koju su Vukašin i Nikola Paunović otpevali uz pratnju mladih dama iz gudačkog kvarteta, kao i "Just dance" i "Pokerface" pevačice Lady Gaga u izvođenju Ane, Antonije i Milice.

Ukoliko je moguće izmeriti nečiju popularnost vriskom, znajte da su Sajko, Vukašin, Nikola Paunović i Đorđe, najpopularniji ne samo među studentima, već mnogim devojkama u publici, na svetu!

Momci su svojim prvim nastupom, jednim od mnogih, na samom početku podigli na noge publiku u Centru "Sava". "Klatno", "Strpi se još malo", "Blagoslov za kraj" i fanovi koji se guraju ga bini kako bi dodirnuli svoje miljenike, doprineli su da veče sa studentima postane „mnogo dobar rok koncert.

Strasti je "smirivao" Danijel koji je u međuvremenu od najomraženijeg postao jedan od omiljenih izvođača, numerama "Utorak", već pomenutom, ali u njegovom izvođenju neverovatno odličnom, "Magdalenom", i mnogim drugim.

Aplauze je pobrala i uvek slatka Ana Bebić koja je bila apsolutni hit večeri. Nekadašnja stidljiva devojka iz Metkovića pokazala zavidno umeće kada je reč o rok muzici, kao i r'n'b, soul...ma kojoj god. Ipak, njena Lady Gaga, kratki šorcevi i haljinice, neposrednost i samouverenost na bini govorili su da će njena karijera trajati veoma dugo.

Baš kao i karijere Adnana, Antonije, Sonje, Aleksandra Belova, Milice i Nine, koji su digli na noge pet hiljada ljudi i "držali ih tako" puna tri sata. Skakanje, aplauzi, horsko pevanje i 12 zvezda čekaju vas na još jednom koncertu. Posle toga verovatno na solističkim, verovatno veoma uspešnim. Poput ovog!

E ovde se razocarah koliko je Aleksandar malo spomenut. :sorry:

aurelija

Female
Broj postova : 155
Location : Bijeljina, Republika Srpska
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by SoleSrbija uto tra 21, 2009 12:34 am

Ovo je jedan sraman novinski clanak koji samo dokazuje ono sto mi vec mesecima pricamo, da se guraju i forsiraju samo odredjeni likovi i nema potrebe to dalje komentarisati.
Ja sam bila tamo i sve sam i videla i cula i ne moram o tome da citam u novinama.
Ja i sama odlicno znam ko je ZVEZDA :star 2: znam zbog koga su padali u nesvest i sa kim je publika pevala bas kao i sa cetvoroclanim OT bendom i sa Anom Bebic kojoj je jos samo trebalo da daju i neki instrument u ruke pa da slika bude kompletna... a mogla je i osvezenje da sluzi sa onom frizurom i njenim pevanjem
SoleSrbija
SoleSrbija

Female
Gemini Broj postova : 1406
Age : 49
Location : ALEXLAND
Registration date : 25.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Tajna uto tra 21, 2009 10:10 am

Ukoliko je moguće izmeriti nečiju popularnost vriskom, znajte da su Sajko, Vukašin, Nikola Paunović i Đorđe, najpopularniji ne samo među studentima, već mnogim devojkama u publici, na svetu!


:computer6: :computer6: :computer6: :computer6:


Aplauze je pobrala i uvek slatka Ana Bebić koja je bila apsolutni hit večeri.


:vomit:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Happy uto tra 21, 2009 12:48 pm

Navistina li imase poveke aplauzi za niv?

Happy

Broj postova : 184
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Rossa uto tra 21, 2009 1:07 pm

nema sansi :banghead:
Rossa
Rossa

Female
Aquarius Broj postova : 234
Age : 50
Location : ALEXLAND
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by emili_ja uto tra 21, 2009 2:02 pm

Ocito ima aplauzmetar radi u pogresnom smeru :lol 021: :lol 021: :lol 021:
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Tajna uto tra 21, 2009 2:04 pm

Očito su to plaćeni oglasi :zip:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by dea uto tra 21, 2009 3:17 pm

Svashta. Novinari, novinari :zip:

Ja sam jutros, prije nego shto sam poshla na posao nacekala Aleka na Svet Plus TV kako daje intervju. Voodushevila sam se.
1) ovaj novinar, svaka mu chast, bila je novinarka defacto, obracala mu se sa velikom poshtovanjem kao vechitom favoritu publeke OT,
2) Alek je bio tako siguran , galantan, opushten, elokventan, a ipak skroman, predivan,
3) videlo se da je jako zadovoljan od Koncerata u Savi Centar,
4) najavio je uchestvo na Sunchane Skale, Ohrid Fest, snimanje dueta sa jednom poznatom pevachicom, nije otkrio koja, njegova velika zelja,i
5) vidi se daje odlichno savladao srpsko-hrvatski ili hrvatsko -srpski jezik, KAKO HOCETE,

MA VEOMA INTELEGENTNI DECHKO, ODUVJEK SAM TVRDILA TO. :agree: :one more:
dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Gea uto tra 21, 2009 3:18 pm

Ali ni plaćeni oglasi ponekad ne pomažu, ovo su komentari ispod članka Press Online Diplomci OT:

Kakav je bio Belov? Je l` bio neko na koncertu?, neka nam prenese utiske. Sta je pevao? Je l` bio kao na pocetku OT-potpuno uverljiv i upecatljiv, ili kao na kraju OT-sa manjkom energije?
Pozz za sve fanove OT
..................................
Belov je bio sasvim OK. Pevao je Čija si ali ne sa Milicom već sa Ninom, sa Adnanom je pevao Ima neka tajna veza i ne mogu trenutno da se setim šta je još pevao. Koncert je bio super, samo su se momci čuli mnogo bolje od devojaka.
...................................
bio je jako dobar... dobro je pevao... mada malo smesno igrao :)) ali sto se tice pevanja kao na pocetku :)
...................................
aleksu treba jedna ljilja

aleks je bio super,samo je problem jer izgleda da nema ledja pa ga niko ne forsira.njemu treba jedan sposoban menadjer poput ljile p i bice velika zvezda.setite se samo kako su napadali toseta kada je pobedio na beoviziji.te kako je mogao da pobedi takmicar iz makedonije i slicne glupsti.zato mislim da aleksandru treba dobar menadze je decko je bio odlican na koncertu i stvarno ga devojcice vole sto se moglo cuti
....................................
Aleksandar je bio fenomenalan, jako upecatljiv! Prvo je pevao" Cija si" sa Milicom, zatim "Tamara" solo, pa "Jos ti se nadam" sa Milicom, takodje pesmu za makedonski izbor za pesmu evrovizije "Zastani, solzi izbrisi" i to je bilo fenomenalno jer mu se u pesmi pridruzio Djordje a i pesma je bila malo u izmenjenom rock fazonu. Na kraju je otpevao sa Adnanom - Ima neka tajna veza i Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac.
Super je zvucao i vladao je scenom!!
...................................
Stvarno nije u redu da se forsiraju Milica, Ana Bebic i OT bend, kada je Aleksandar Belov nejpopularniji od svih! Stvarno ne znam zasto njega svi zaobilaze...pogledajte forume, ubedljivo duplo vise postova nego sledeci iza njega, na koncertu je izazvao pravu histeriju, ali o tome niko ne pise, WHY?!
.......................................
blagodaram

Blagodaram sto go postavivte prasanjeto za Belov,i mene ne mi e jasno oti nikoj ne go spomnuva koga sekoja gala vecer bese favorit,navistina ne e fer.smetam deka navistina treba da go napusti i da go raskine dogovorot oti za nego nikoj od odgovornite ne se zalaga,i neka si najde nekoj menadzer kako lilja oti samo ona znae kako da napravii zvezda.
.......................................
belov je bio najbolji bas je zapalio masu,treba mu dobar menadzer steta sto ljila vise ne radi
.......................................
ovacije i za Aleksandra


Odakle vam to da su ovacije bile samo za Anu, Milicu, Sonju i OT bend? Bila sam na koncertu, Aleksandar je izazvao ovacije takodje, jako je dobro bio primljen od strane publike. Po meni, bio je najbolji, jer je najkompletniji.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=63344&sectionId=41
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Tajna uto tra 21, 2009 3:21 pm

dea je napisao/la:Svashta. Novinari, novinari :zip:

Ja sam jutros, prije nego shto sam poshla na posao nacekala Aleka na Svet Plus TV kako daje intervju. Voodushevila sam se.
1) ovaj novinar, svaka mu chast, bila je novinarka defacto, obracala mu se sa velikom poshtovanjem kao vechitom favoritu publeke OT,
2) Alek je bio tako siguran , galantan, opushten, elokventan, a ipak skroman, predivan,
3) videlo se da je jako zadovoljan od Koncerata u Savi Centar,
4) najavio je uchestvo na Sunchane Skale, Ohrid Fest, snimanje dueta sa jednom poznatom pevachicom, nije otkrio koja, njegova velika zelja,i
5) vidi se daje odlichno savladao srpsko-hrvatski ili hrvatsko -srpski jezik, KAKO HOCETE,

MA VEOMA INTELEGENTNI DECHKO, ODUVJEK SAM TVRDILA TO. :agree: :one more:

Potpisujem draga dea, i dodajem samo - Alex je super svladao srpski, jer srpskohrvatski ne postoji već 18 godina.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by dea uto tra 21, 2009 3:29 pm

Tajna je napisao/la:
dea je napisao/la:Svashta. Novinari, novinari :zip:

Ja sam jutros, prije nego shto sam poshla na posao nacekala Aleka na Svet Plus TV kako daje intervju. Voodushevila sam se.
1) ovaj novinar, svaka mu chast, bila je novinarka defacto, obracala mu se sa velikom poshtovanjem kao vechitom favoritu publeke OT,
2) Alek je bio tako siguran , galantan, opushten, elokventan, a ipak skroman, predivan,
3) videlo se da je jako zadovoljan od Koncerata u Savi Centar,
4) najavio je uchestvo na Sunchane Skale, Ohrid Fest, snimanje dueta sa jednom poznatom pevachicom, nije otkrio koja, njegova velika zelja,i
5) vidi se daje odlichno savladao srpsko-hrvatski ili hrvatsko -srpski jezik, KAKO HOCETE,

MA VEOMA INTELEGENTNI DECHKO, ODUVJEK SAM TVRDILA TO. :agree: :one more:

Potpisujem draga dea, i dodajem samo - Alex je super svladao srpski, jer srpskohrvatski ne postoji već 18 godina.
DRAGA tajna, :hearts kiss:
Onda ce i hrvatski savladati, vjeruj mi, on je zalto od djeteta.
dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Tajna uto tra 21, 2009 3:31 pm

Ja ću mu pomoći ako treba innocentlove:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by dea uto tra 21, 2009 3:36 pm

Lilja vishe ne radi kao menagjerica, ali je jako voljna da pomogne mladima koji to traze od nje. Videcemo, shta se moze uciniti. 😉 Ona veoma dobro zna shta treba Aleku. Samo neko treba da joj se obrati.
dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by dea uto tra 21, 2009 3:37 pm

Tajna je napisao/la:Ja ću mu pomoći ako treba innocentlove:

Pa , Aleksandrovke moze to da dogovore, tajnichke. :big hug: :so happy: :so happy: :so happy: :woohoo:


Zadnja promjena: dea; uto tra 21, 2009 3:45 pm; ukupno mijenjano 1 put.
dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Tajna uto tra 21, 2009 3:45 pm

Ma vraga bi ja njega nešto naučila...Ovako ti se kaže :droool: , a ovako :droool:
a ovako.. :how are you:
Loša učiteljica bi bila :drooling:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge uto tra 21, 2009 3:45 pm

Tajna, kako da dodjemo do tog intervjua. Ja skupljam clanke i intervjua.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Zora uto tra 21, 2009 3:45 pm

I jas iskreno prijatno se iznenadiv na komentarite vo press.
A tekstot vo nego mi e nekako pristrasen kon Ot bend i Ana B. bas mi e :drooling:
Zora
Zora

Female
Broj postova : 209
Location : Skopje-Mkd
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Tajna uto tra 21, 2009 3:46 pm

GOca -ge, nemam pojma, nisam ga ja ni postavila.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 22 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 22 / 40. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.