Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

+25
Ana va
bikica
goca-ge
lelakostova
malena
makisoul
**Reneesme**
Tajna
Zora
сонце
alex_fan
Lu_Lu13
hipnotic
klimt
jasna
exi
Зорана
Gea
ELi91
Sophie
dederaj
emili_ja
Galence
Zoka
Go Ka
29 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by Go Ka ned oľu 29, 2009 4:57 am

Forum = hrana, son i droga :)
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by Zoka ned oľu 29, 2009 5:58 pm

Go Ka je napisao/la:Forum = hrana, son i droga :)


I volja za zivot :lol 021:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by Go Ka ned oľu 29, 2009 6:44 pm

Zoka je napisao/la:
Go Ka je napisao/la:Forum = hrana, son i droga :)


I volja za zivot :lol 021:
kako ne mi tekna za voljata neznam :)
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by dederaj ned oľu 29, 2009 7:42 pm

ne,be ,ne...jas zavisna od forumov,nema veze :lol 021: :coffee screen:
dederaj
dederaj

Female
Aquarius Broj postova : 912
Age : 55
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by Zoka ned oľu 29, 2009 8:22 pm

dederaj je napisao/la:ne,be ,ne...jas zavisna od forumov,nema veze :lol 021: :coffee screen:



za tebe rekol nekoj deka si zavisna? :lol 021:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by malena sri tra 08, 2009 4:33 pm

Nisam zavisna jos uvek, svratim par puta u toku dana ,da vidim sta se desava,i to je to ☕
malena
malena

Female
Sagittarius Broj postova : 478
Age : 43
Location : Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by Zoka sri tra 08, 2009 4:46 pm

taramara pricacemo za neko vreme opet na tu temu da vidimo dali si ili nisi :lol 021:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by Go Ka sri tra 08, 2009 8:16 pm

taramara je napisao/la:Nisam zavisna jos uvek, svratim par puta u toku dana ,da vidim sta se desava,i to je to ☕
tie nekolku pati ke stanat nekolku casa ke vidis :)
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by alex_fan čet tra 09, 2009 10:44 am

zavisna ne bre.. nails ...jas samo ve pozdravuvam po nekolku pati vo denot i tolku, e so sea toa sto na stolceto uste malku ke napravam dupka toa ne se racuna more laugh more laugh more laugh
alex_fan
alex_fan

Broj postova : 476
Location : Strumica
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by Zoka čet tra 09, 2009 10:51 am

alex_fan je napisao/la:zavisna ne bre.. nails ...jas samo ve pozdravuvam po nekolku pati vo denot i tolku, e so sea toa sto na stolceto uste malku ke napravam dupka toa ne se racuna more laugh more laugh more laugh


ne bre koj kaza deka se racuna :lol 021: :lol 021: :lol 021:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by malena čet tra 09, 2009 12:23 pm

Zoka je napisao/la:taramara pricacemo za neko vreme opet na tu temu da vidimo dali si ili nisi :lol 021:

EHhhehehe,to si u pravu, ne stojim iza onoga sto sam rekla,evo vec danas me vuce da se "forumujem",a ceka me gomila obaveza za uraditi,hhhihiih a ako se ALeksandar bude ustalio na chatu,necu iskljucivati forum:P;),tek onda cu postati zavisnik LO :hearts kiss: :Aleksandar: :droool:
malena
malena

Female
Sagittarius Broj postova : 478
Age : 43
Location : Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by lelakostova čet tra 09, 2009 6:52 pm

Jas zavisna od forum nema sansi :lol 021: :lol 021: cela nedela zbesnav bez com
lelakostova
lelakostova

Female
Taurus Broj postova : 293
Age : 55
Location : Skopje, Makedonija
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by goca-ge čet tra 09, 2009 6:56 pm

:love comp: :pssst:
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by Galence čet tra 16, 2009 6:06 am

zavisnost ,ne ,ma kako zavisna :coffee screen: ☕ :love comp: :love comp: na nikoj ne mu go pripustam so kerka mi vojna vodam i na kraj zlatno dete popusta,go podmituvam :cheer: :cheer: :cheer:
Galence
Galence

Female
Leo Broj postova : 1790
Age : 45
Location : /
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by malena uto tra 21, 2009 1:02 pm

Posle nepunih mesec dana pouzdano mogu reci da sam postala uzasno addicted :love comp: ,trcim sa posla da bi videla sta se desava na forumu, e ovo mi se ranije nije desavalo,ali ne kajem se ,lepo se osecam :happy 1: :agree: proud
malena
malena

Female
Sagittarius Broj postova : 478
Age : 43
Location : Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by bikica uto svi 19, 2009 4:03 am

:love comp: :love comp: :love comp: :love comp: :love comp: :love comp:

Prezavisna saaaaaam....ovde mi je jako lepo i presrecna sam sa vama....Svaki dan samo na vas mislim kada nisam na forumu, pojedem se ziva dok sam u skoli.... i tako...sve u svemu OBOZAVAAAAAM OVAAAAJ FORUM I SVE VAS :)))


P.S. adminke sorry na caps lock :hearts kiss:
bikica
bikica

Female
Leo Broj postova : 1573
Age : 32
Location : Kumanovo
Registration date : 03.04.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by Zoka uto svi 19, 2009 9:57 am

zavisnost???nema vrska :happy faces: ne e zavisnost koga edna stanuvanje odma si na pc i ne toa na bilo koja strana nego odma na forum....toa zavisnost e? Nema vrska :cheer:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by makisoul uto svi 19, 2009 11:09 am

Galence je napisao/la:zavisnost ,ne ,ma kako zavisna :coffee screen: ☕ :love comp: :love comp: na nikoj ne mu go pripustam so kerka mi vojna vodam i na kraj zlatno dete popusta,go podmituvam :cheer: :cheer: :cheer:

Ha, ha, ha, Galence, mito uvek pomaze. :lol 021:
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by Ana va uto svi 19, 2009 2:37 pm

e ljudi,ja sam zaista postala zavisna....kada sam u skoli razmisljam sta se ovde desava,onda kada dodjem kuci moram da udjem pa makar samo malo da virnem,cisto da znam sta se desava...kad udjem kazem sebi samo 5 minuta,pa sve vise i vise povecavam...i tako se zalepim za kompjuter i neskidam se sa njega...postala sam pravi zavisnik....al moram se sada malo smiriti,jer dolaze obaveze oko prijemnog i glupo ucenje...mada ne verujem da cu se skrasiti i ostaviti ovaj komp miran ni jedan jedini dan.... :coffee screen:
Ana va
Ana va

Female
Sagittarius Broj postova : 65
Age : 29
Location : Valjevo Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by makisoul uto svi 19, 2009 4:26 pm

Ne verujem ni ja da ces uspeti u tome Ana va. :) :lol 021:
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by Ana va uto svi 19, 2009 4:41 pm

i ja takodje makisoul ne verujem...al sta ces... :tissue cry: :sorry:
Ana va
Ana va

Female
Sagittarius Broj postova : 65
Age : 29
Location : Valjevo Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by mk_snajka uto svi 19, 2009 6:00 pm

zbog tebe ovissnaaaa..i nisam svoja znam jer ti se opet prepustam oviiisnaaaa..hehe
a moram priznat malku jesam..odgadjam neke bitne stvari da bi bila tu al ma sve je to oke :))
i da po novom sam zbog faxa odustala zbog Alexa i foruma..
pa dokud ide ova ljudska glupost?XD
ko je to provalio? :lol 2: :lol 2: :lol 2: :lol 2:
mk_snajka
mk_snajka

Female
Gemini Broj postova : 236
Age : 34
Location : Tijelom u Hrvatskoj, srcem u Makedoniji...<3
Registration date : 27.04.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by goca-ge ned svi 31, 2009 12:47 pm

Zavisna, priznajem. Svi mi mnogo znacite, tema foruma nas ujedinjuje i nista nas nemoze rastaviti i poklebati u nasem druzenju.
:agree: proud online kiss
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by SoleSrbija pet lip 19, 2009 12:53 pm

Trazim zainteresovanu Aleksandrovku da belezi koliko minuta dnevno nisam online online kiss
Plata skromna, penziono i socijalno ne uplacujem, a nece biti ni prijavljena uopste... osim mozda u odgovarajucu ustanovu za :verymad: :cheer: :gaaah: :you fool:
Ima li takvih? :kisses:
SoleSrbija
SoleSrbija

Female
Gemini Broj postova : 1406
Age : 49
Location : ALEXLAND
Registration date : 25.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by Go Ka pet lip 19, 2009 2:03 pm

Sole ja sam zaintersovana i nije to problem :)
A ne zelim plata nego dovolno bi bilo da budes tu, da pomognes oko internet i kompjuterska tehnologija zato sto ja cesto zaglavujem more laugh A ti se ekspert! :)
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Зависност од форумот / Ovisnost o forumu - Page 3 Empty Re: Зависност од форумот / Ovisnost o forumu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.