Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

+20
beltina
malena
emili_ja
Anuska
aurelija
Marina pl
Galence
sibilla
ELi91
dederaj
arena
Zoka
Darija
Liliput
Sophie
Tajna
S0nce
сонце
Go Ka
jasna
24 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by jasna pon oľu 16, 2009 9:41 pm

aurelija je napisao/la:Da li moze da se podesi da se vidi koje su nove poruke na temama kao sto je bilo na OT forumu?

Pa imaš žutu zvijedicu na svakoj temi gdje su novi postovi od tvog zadnjeg gledanja.
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by jasna pon oľu 16, 2009 9:44 pm

Anuska je napisao/la:Neznam dali nekoj go dal ova kako predlog, ama dali moze koga kje se vleze na forumov odma da pocnat pesnite na playerot bez da se stiska na play ?

Može se to napraviti, tako je i bilo na početku. Ali onda je dosta članova tražilo da se to isključi, pogotovo oni koji imaju sporiji internet, jer im je to otežavalo da se učita stranica.
Kad jednom uključiš player, on svira po redu sve pjesme koje su na njemu, a ti jedostavno otvoriš forum u novom prozoru.
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by emili_ja sub oľu 28, 2009 6:02 pm

http://www.slide.com/
Za site koi sakaat da pravat slideshow za Aleksandar moze da go koristat ovoj link
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by malena čet tra 09, 2009 12:16 pm

Nemam nista loshe da kazem o radu foruma lepo je organizovan,ima za svakoga po nesto,svidja mi se jer je Aleksandrov i zato sto on dolazi da cetuje sa nama i na taj nacin nam posvecuje paznju.Jedini predlog koji imam jeste da se posveti makar jedan deo,tema nasem andjelu Tosi,jer on to zasluzuje,makar radi secanja na njega i na njegove pesme,na koje danas niko ne ostaje ravnodusan:(.Aleksandar ne bi sigurno imao nista protiv,a ne bi ni forumske curice Aleksandrovke thumb
malena
malena

Female
Sagittarius Broj postova : 478
Age : 43
Location : Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by сонце čet tra 09, 2009 12:31 pm

Taramara, takva tema postoji. Potrazi u Razno, zove se: "Ljubav cista kao suza".
сонце
сонце
Admin
Admin

Female
Broj postova : 1005
Location : Skopje, Makedonija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by malena čet tra 09, 2009 12:39 pm

E hvala,tek sada sam procesljala forum i videla:),a posto sam novi clan nisam bila upucena :buuu:
malena
malena

Female
Sagittarius Broj postova : 478
Age : 43
Location : Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Galence pet svi 08, 2009 3:24 pm

Prekrasen e noviot izgled ,znaci odlicen -opustena casual polozba sing sing sing na slikata hahaha ODLICNO. bravo koj i da e zasluzen sekoja pofalba :king:
Galence
Galence

Female
Leo Broj postova : 1790
Age : 45
Location : /
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by beltina pet svi 08, 2009 6:40 pm

Preslatka slika hahaha
Mi se dopaga noviot izgled na forumot
beltina
beltina

Female
Leo Broj postova : 652
Age : 52
Location : Skopje
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Zoka pet svi 08, 2009 8:24 pm

Foromot od sekogas bil exstra ama novata slika nails go pravi uste tolku poubav
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Гост pet svi 08, 2009 9:42 pm

WOW, kakvo prijatno iznenadjenje... sve pohvale za novu sliku foruma :hearts kiss: predivno :king: :bravo:

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by RikicaVoliAlexa sub srp 18, 2009 8:14 pm

da slazem se sa Milicom, jer kad sam dosla na forum i vidjela sliku, zabazeknula sam se ( odusevila) =) svaka cast :)
kiss
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 30
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by rancika pon srp 27, 2009 3:22 pm

predlazem da stavimo neke slicice alexove npr. locked,new i no new
nadam se da sam dobar prijedlog rekla hehe :)
rancika
rancika

Female
Scorpio Broj postova : 36
Age : 33
Location : Zenica
Registration date : 27.07.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Tajna pon srp 27, 2009 3:26 pm

kako to mislis? u izborniku foruma? ja mislim da to imas. samo se na svaku temu moras prijaviti, imas link pocni pratiti temu, kada na to kliknes, dobivat ces slikovne obavijesti sto je novo, staro, najnovije, kao i link na mail adresu.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by rancika pon srp 27, 2009 3:29 pm

mislim,da budu aleksandrove slike tamo gdje pise nema novih postova novi postovi,zakljucan forum itd... razmijes? :) hehe
pusaa :spray:
i naravno veca slika Who is online?
hehe :D
rancika
rancika

Female
Scorpio Broj postova : 36
Age : 33
Location : Zenica
Registration date : 27.07.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Tajna pon srp 27, 2009 3:31 pm

ne moze, ovakva je maska za sada.

Pise ti na dnu stranice legenda sto slike znace. pretrazi forum, sigurna sam da ces se vrlo brzo snaci
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by jasna pet sij 08, 2010 1:58 am

Ako imate poteškoća s otvaranjem foruma, prvo probajte očistiti cache odnosno temporary files
To možete napraviti na slijedeći način.

1. Ako browsate preko Firefoxa:
kliknite Tools pa izaberite "clear private data" i očistite cache
Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Kukis310

2. ako browsate preko Internet Explorera:
kliknite Tools i izaberite "Internet Options"
Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Kukis110

Zatim kliknite Delete da vam se otvori novi izbornik koji izglada ovako:
Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Kukis210
Kliknite Delete kao što vam pokazuje crvena strelica.
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Tasha* pon svi 10, 2010 9:39 pm

Bidejki nazivot na fan klubov-forum na Aleksandar e International Fan Club-Forum ,predlagam i sekoja tema da bide napisana i na angliski jazik,za da bide razbiliv odnosno podostapen i za onie fanovi na Aleksandar koi ne gi razbiraat jazicite na koi tuka pretezno se pisuva,i sekako da mozat da ostavaat komentari na anglisi :)
Tasha*
Tasha*

Broj postova : 83
Location : ALEXLAND
Registration date : 04.05.2010

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Tajna pon svi 10, 2010 9:40 pm

Zanimljivo i uzet ćemo u obzir. :)
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by sandrica_aaa pon svi 10, 2010 10:13 pm

Odlican predlog :D Tasha super si se setila :D
sandrica_aaa
sandrica_aaa

Female
Gemini Broj postova : 15
Age : 31
Location : aleksinac
Registration date : 09.05.2010

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Tasha* pon svi 10, 2010 10:22 pm

Tajna je napisao/la:Zanimljivo i uzet ćemo u obzir. :)
Tajna,thanks :spring gift:
Tasha*
Tasha*

Broj postova : 83
Location : ALEXLAND
Registration date : 04.05.2010

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 3 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.