Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska traži zvijezdu 2010

+6
Sophie
goca-ge
Maki
Gea
Videna
jasna
10 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Hrvatska traži zvijezdu 2010 - Page 4 Empty Re: Hrvatska traži zvijezdu 2010

Postaj by jasna sub svi 22, 2010 2:14 pm

Misliš da nema šanse da Duje pobjedi?
A tko je ikad mogao pomisliti da bi Adnan mogao pobjediti pa eto, pobjedio je.
Stvar je samo u organiziranoj glasačkoj mašineriji, odnosno da li imaš dovoljno para za to.
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Hrvatska traži zvijezdu 2010 - Page 4 Empty Re: Hrvatska traži zvijezdu 2010

Postaj by Gea sub svi 22, 2010 4:20 pm

Je li ovo rock ??? Mislim da ne, isto kao što nije ni Munje i gromovi sa Eurosonga. Idu mi na živce svi ti kvazirokeri koji pokupljaju glasove predstavljajući se tako a kasnije pjevaju svakakve ljige koje im produkcija podmetne i idu na festivale tipa Eurosong ili Sunčane skale... ili postanu voditelji na Narodnom radiju :lol : :lol :

Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Hrvatska traži zvijezdu 2010 - Page 4 Empty Re: Hrvatska traži zvijezdu 2010

Postaj by Tajna sub svi 22, 2010 4:52 pm

Jasna, mislim da nema šanse da Duje pobjedi, držat će ga da zabavlja masu do kraja a onda šut karta adio mare.

Gea, znam da si Riječanka i da imaš rock u malom prstu, ali Mišić je za mene glasovno
savršenstvo. A to što nije ubo pjesmu, iako nije loša i nije rock već pop sakriven rock aranžmanom, meni nije važno. Ponovno subjektivna (a i sjedili smo danas u istom kafiću cool) teško da ću reći nešto protiv njega :)

Što se tiče Jurline, iz prve ruke sam čula da je mali razočaran, a svi su preneraženi ostankom Duje. ALi bit će to sve ok. Niti je HTZ ultimate destination, niti je Cetinski direktor svemira.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Hrvatska traži zvijezdu 2010 - Page 4 Empty Re: Hrvatska traži zvijezdu 2010

Postaj by Gea sub svi 22, 2010 5:52 pm

Tajna naravno da je dečko glasovno savršenstvo tu se i ja slažem ali nažalost ovo nije put za njega sad sad i mislim da ovakve talent emisije nisu za rok grupe ni za rok pjevače, ev. ako već ima bend pa da se samo ispromovira...
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Hrvatska traži zvijezdu 2010 - Page 4 Empty Re: Hrvatska traži zvijezdu 2010

Postaj by jasna ned svi 23, 2010 12:15 pm

Kao prvo, tekst pjesme nije rockerski.. nego ko da mu ga je pisala Alka Vujica. Tipičan tekst za asortiman pjesama Narodnog radija :yucky:
I pjesma je bezveze.. samo su joj nabili gitaru i bubnjeve da bi prikrili šta pjesma ustvari je. A to je sve drugo samo ne rock.
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Hrvatska traži zvijezdu 2010 - Page 4 Empty Re: Hrvatska traži zvijezdu 2010

Postaj by Gea ned svi 23, 2010 12:46 pm

Ne znam zašto svi misle da je Toni Cetinski glavna faca na HTZ kad zadnju riječ ima VLASNIK Dallas recordsa Goran Lisica Fox, Toni je tamo samo radi glupiranja kao i Anđa... :fiesta: :fiesta: ok i da promovira sebe, Porin i svoje koncerte.
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Hrvatska traži zvijezdu 2010 - Page 4 Empty Re: Hrvatska traži zvijezdu 2010

Postaj by Tajna ned svi 23, 2010 5:30 pm

i još jednom sebe wink

Oni koji pišu tzv. hitove, ta muzička industrija misle da smo mi kreteni valjda, ali nitko se ne buni pa onda valjda misle da prolazi. Strašno sam osjetljiva na loše i beznačajne tekstove, i tko god ih radio, nema oprosta. Tada je to loše napravljeno i bok.
Meni kao djetetu 80-ih su neusporedivo ljepši tekstovi onog vremena da sada ne nabrajam autore.
Dio problema je i u tome što nekolicina autora pokriva skoro sve pjevače u određenoj državi i imaju monopol. A ovi mladi, njih ni ne računam. Nemaju ni lektora ni nikoga tko će im reći da nešto ne ide. Imaju samo svoj entuzijazam.

Ovim putem bih isto spomenula nabrzaka dvije pjesme (kad smo već kod HTZ-a) "Ne govori da me znaš" čiji je tekst napisan doslovno za 5 minuta, čak ne ni za 6 minuta!
Nasilno nabacane riječi da se upotpuni unaprijed napisana glazba. ..."U sobi crne boje sama u noći???" I to je njima-stručnjacima hit pjesma? A što je najgore, pjesma je na nekim portalima proglašena skuša sa tim malenim Bojanom hitom godine! smile
Druga pjesma je nagrađena Porinom "Kad žena zavoli" spomenutog Cetinskog čiji talent i slavu naravno ne osporavam, ali "Kad žena zavoli" je nasilno napisana pjesma jer se iz aviona vidi da je prvo nastala melodija, pa hajmo malo pogasiti reflektore na koncertima, njega obući u belo jazz odelo i dirnuti u par tisuća srdaca, usput zaprositi pokoju iznenađenu djevojku i izbaciti tekst o tome kako žena voli.

I vidi vraga, dobije Porin za tu pjesmu jer je najbolja od svih ove godine. Je li stvarno?

Ps - ah, Što je Dallas Records naspram Nobilo - Cetinski doo?
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Hrvatska traži zvijezdu 2010 - Page 4 Empty Re: Hrvatska traži zvijezdu 2010

Postaj by Gea sri lip 09, 2010 3:14 pm

Ne idem u Sesvete ali možda idem 20.06. slušat Kim i ostale, par metara od broda nastupaju :) :)
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Hrvatska traži zvijezdu 2010 - Page 4 Empty Re: Hrvatska traži zvijezdu 2010

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.