Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putovanja i susreti / Патувања и средби

+23
Keti
dea
SoleSrbija
даша
rancika
RikicaVoliAlexa
enisa
emili_ja
malena
stf385
makisoul
Lu_Lu13
Videna
Galence
**Reneesme**
Olja*Alex
Rossa
dederaj
exi
Zoka
jasna
сонце
Tajna
27 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Videna čet oľu 12, 2009 2:17 pm

Antigona ja se radujem dvom dolasku u Makedoniji.Pa znas barem ja te osecam kao da smo rod rodjeni.Mi Makedonci smo veoma topao narod.Pa vidi Aleksandra i jasno ti je sve.
A volela si i jednog drugog naseg PEVACA koji je bio Sve najbolje sto ima Makedonija.

Pozz i cekamo te.
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by exi čet oľu 12, 2009 2:21 pm

Antigona je napisao/la:Sve više se bliži moje putovanje u Makedoniju, za mesec i po dana stižem...... :toptop:

cekamo Antigona .. a do tada baknezi i :big hug:
exi
exi

Female
Broj postova : 678
Location : skopje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Lu_Lu13 pon oľu 16, 2009 12:04 pm

**Reneesme** je napisao/la:Joj ja bih tako voljela doci u Makedoniju ...
Tko zna možda i jednom dojdem ....
:hearts 031:
O nisi jedina...
Mislim, ja se iskreno nadam da ću jednom i Makedoniju posjetiti...al eto...
Jako mi je žao što vas eto nemogu ni vidjeti ni upoznati...Valjda jednom i hoću...:)
Lu_Lu13
Lu_Lu13

Female
Virgo Broj postova : 163
Age : 28
Location : Hrvatska, Sisak
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by **Reneesme** pet oľu 20, 2009 1:31 pm

Lu_Lu idemo nas dvije poslije osnovne
preko lijeta maloo ...
**Reneesme**
**Reneesme**

Female
Pisces Broj postova : 533
Age : 30
Location : Hrvatska - Sisak
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Tajna pet oľu 20, 2009 1:43 pm

Da je meni vratit vrijeme....u osnovnu, kao naše cure.. sad
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Zoka pet oľu 20, 2009 5:24 pm

Tajna je napisao/la:Da je meni vratit vrijeme....u osnovnu, kao naše cure.. sad



tctcttc pa so ti fali sega bre :hearts kiss:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Tajna ned oľu 22, 2009 7:50 pm

Nisam razumjela... :aha:
Valjda si napisala što mi fali sada?
Ma ništa...nostalgična sam jako, jako, samo to... :embaresed10:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by **Reneesme** uto oľu 24, 2009 11:58 pm

Ufff Tajna da ti iskreno kazem ja OBOŽAVAM ŠKOLU ima onih koji kazu Mrzim je i too ali Osnovna barem meni je predivno ...
**Reneesme**
**Reneesme**

Female
Pisces Broj postova : 533
Age : 30
Location : Hrvatska - Sisak
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Lu_Lu13 pet oľu 27, 2009 7:39 pm

**Reneesme** je napisao/la:Lu_Lu idemo nas dvije poslije osnovne
preko lijeta maloo ...
Naravno da idemo...Uvijek sam za...
Lu_Lu13
Lu_Lu13

Female
Virgo Broj postova : 163
Age : 28
Location : Hrvatska, Sisak
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by **Reneesme** pet oľu 27, 2009 10:31 pm

Lu_Lu13 je napisao/la:
**Reneesme** je napisao/la:Lu_Lu idemo nas dvije poslije osnovne
preko lijeta maloo ...
Naravno da idemo...Uvijek sam za...

Joj Lu_Lu DOŠLA SI na forum baš mi je drago da si nas posjetila nije te dugo biloo znam da te gnjavi škola vjeruj mi i mene :)
**Reneesme**
**Reneesme**

Female
Pisces Broj postova : 533
Age : 30
Location : Hrvatska - Sisak
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by makisoul pet oľu 27, 2009 11:37 pm

Lu_Lu,draga devojcice,nemoj da nam vise nestajes na tako dugo,svracaj makar na kratko na forum. :friends 2:
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Lu_Lu13 ned oľu 29, 2009 1:15 pm

makisoul je napisao/la:Lu_Lu,draga devojcice,nemoj da nam vise nestajes na tako dugo,svracaj makar na kratko na forum. :friends 2:
Joj uopće nisam mogla dolaziti...Sad ću probati dolaziti koliko god mogu...Pa ću vidjeti koliko će to često biti...
Lu_Lu13
Lu_Lu13

Female
Virgo Broj postova : 163
Age : 28
Location : Hrvatska, Sisak
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Gost pon tra 27, 2009 1:53 am

Što se mene tiče ja sam spremna za dolazak u Makedoniju. Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 2qvgric Poslednje pripreme su u toku i od ponedeljka uveče svečano se odjavljujem do nedelje trećeg maja. Ekipi iz Hrvatske želim lep provod u Makarskoj.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by stf385 čet tra 30, 2009 2:40 pm

Antigona je napisao/la:Što se mene tiče ja sam spremna za dolazak u Makedoniju. Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 2qvgric Poslednje pripreme su u toku i od ponedeljka uveče svečano se odjavljujem do nedelje trećeg maja. Ekipi iz Hrvatske želim lep provod u Makarskoj.

hvala antigona..dat ćemo sve od sebe..i više od toga :running wild:
pozz svima :cheer:
stf385
stf385

Female
Pisces Broj postova : 26
Age : 45
Location : Zagreb, Croatia
Registration date : 03.04.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Videna čet tra 30, 2009 2:50 pm

Aleksandrovke iz Hrvatske pozdravite na m puno stara i pozelite
mu srecu na nastupu.Zelim vam ugodno druzenje.

online kiss :cheer: :cheer: :friends 2:
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by malena pet lip 05, 2009 7:44 pm

Ready to go!!!!Evo i ja se odjavljujem na 10 dana,mada se nadam da cemo se videti veceras na chatu.Pozdrav mojim dragim Aleksandrovkama!kiss
malena
malena

Female
Sagittarius Broj postova : 478
Age : 43
Location : Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by emili_ja pet lip 05, 2009 8:00 pm

malena je napisao/la:Ready to go!!!!Evo i ja se odjavljujem na 10 dana,mada se nadam da cemo se videti veceras na chatu.Pozdrav mojim dragim Aleksandrovkama!kiss


Srecan put draga malena :car: :car:
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by enisa pet lip 05, 2009 8:33 pm

Sretno malena,iskoristi putovanje i uzivaj sto bolje :big hug:

enisa

Pisces Broj postova : 163
Location : zivinice
Registration date : 13.03.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by makisoul pet lip 05, 2009 9:06 pm

Malena, srecan ti put, zelim ti lepo vreme i jos lepse rasplozenje :) :love 053: :dancing:
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Zoka pet lip 05, 2009 10:59 pm

Melna srecan put :love 001:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by exi pet lip 05, 2009 11:08 pm

Malena sreken pat i lepo se provedi online kiss
exi
exi

Female
Broj postova : 678
Location : skopje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by RikicaVoliAlexa pon srp 20, 2009 10:54 am

i sada nase Aleksandrovke idu u Macedoniu u BITOLU... sretno :) :Mk flag:
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 29
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by rancika pon srp 27, 2009 2:48 pm

RikicaVoliAlexa je napisao/la:i sada nase Aleksandrovke idu u Macedoniu u BITOLU... sretno :) :Mk flag:
rancika
rancika

Female
Scorpio Broj postova : 36
Age : 33
Location : Zenica
Registration date : 27.07.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by даша sri srp 29, 2009 12:33 pm

Koliko primećujem, na ovoj temi (koju takođe nisam ranije otvarala) niko ne opisuje putovanja i susrete, niti svoje utiske sa njih. Zašto? Mislim da bi bilo lepo povećati dozu iskrenosti među nama - al izgleda je to samo moje lično mišljenje. Pošto sam ja, izgleda, previše iskrena a ni sam ne znam zašto, imam potrebu da se i ovde malkice raspišem, a Vi to shvatite kako hoćete!
Mislim da je jako lepo videti kako Alexandar spaja totalno različite osobe...različite po karakteru, obrazovanju, godinama i svemu ostalom... osobe koje se nikada ne bi srele i sve to različito odjednom postaje toliko nebitno da je to neverovatno!
Nisam Vam opisala ni casual kaficu sa Sole, niti ću detaljisati oko jučerašnjeg casual susreta sa Milizzom ( samo iz razloga što to niko ne čini, a i ovo će biti previše od mene) samo mogu da Vam pokušam dočarati taj nestvaran osećaj kada tako spontano komunicirate sa nekim koga vidite prvi put... ko je, ipak toliko drugačiji.. i još mnogo, mnogo mlađi od vas... a uz to ste osoba koja je do skoro bila totalni protivnik fb, užasavala se sklapanja prijateljstava na ovaj način i koja se preokrenula za kratko vreme za 360 stepeni, izašla iz monotonije i sivila svakodnevnice zahvaljujući ovoj AB pozitivi i sada pokušava da na sasvim drugačiji način uživa u životu. Skrenuh sa teme mojih poslovnih putovanja kombinovanih sa casual varijantom privatnih ćaskanja.... koja bi sigurno trajala mnogo duže da nas privatne svakodnevne obaveze ne ograničavaju. Al kao što reče Tajna život je lep ako se tako prihvati i treba ga živeti. Te evo jednog korisnog saveta za mlađe generacije i naravno sve one koji to sebi mogu da priušte - putujte drage moje, družite se, uživajte u svemu i iskoristite svaki trenutak jer vreme je dragoceno i shvatićete jednom jako, jako brzo prolazi!
Najiskrenije bih volela da upoznam još mnoge od Vas, al ...ko zna... možda se i ukaže neka prilika... nikad se ne zna... Zato svi Vi, koje put nanese pored Sremske Mitrovice imate poziv dobrodošlice... mene uvek možete lako naći...jednostavno - dođete u Muzej..i ja sam tu! Nadam se da će me neko... možda nekad.... prijatno iznenaditi :)
даша
даша

Broj postova : 1497
Location : Srbija
Registration date : 07.05.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by SoleSrbija sri srp 29, 2009 12:52 pm

Daso :come here:
SoleSrbija
SoleSrbija

Female
Gemini Broj postova : 1406
Age : 49
Location : ALEXLAND
Registration date : 25.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби - Page 2 Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.