Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

+28
Gea
hipnotic
ace...te sakam
exi
SoleSrbija
сонце
Zora
RikicaVoliAlexa
bikica
aazar
enisa
mk_snajka
malena
**Reneesme**
Anuska
beltina
Galence
Go Ka
alex_fan
ANA
Sanjchi
emili_ja
Videna
dederaj
dea
Zoka
makisoul
Tajna
32 posters

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 12 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna sub lis 16, 2010 1:00 pm

"Toše nije htio da nastupa u diskoteci i kada nije postojao adekvatniji prostor za koncert, to nije bilo isto. Kada smo gostovali u Splitu, u diskoteci, dvije sedmice je bio tražen. Razglas je bio odličan, ali on je htio veliku salu, da raširi krila, da udahne vazduh duboko. Uvijek mi je govorio da ga mali prostori guše.

Toše nije volio niti hotelske sobe. Kakve god da su, koliko god bile luksuzne, njemu se nije sviđalo. Hotel je bio nešto kao posuđen kostim.

"Nema ništa tužnije od hotelske sobe", govorio je Toše, "Sve je tužno, nema uspomena. Ili preciznije, nema najvažnijeg - duše".

I zato je, na ormarić, odmah do kreveta, uvijek stavljao ikonu i krst. To mu je donosilo toplinu doma. Ne rijetko, ponesen nostalgijom, nakon nastupa, nakon što se sve završi, Toše je znao da probudi svoju menadžericu. " 'Ne mogu da spavam, hajde da odemo', govorio je. Trebalo je da ga ubijedim da se opusti, barem da sa zatvorenim očima još jednom vidi koncert", priča Ljilja. "Ili - teku posljednji dogovori pred koncert, a ja ga gledam natovarenog torbama.

'Da ih smjestim u auto da ne gubimo vrijeme kasnije', bio je Tošin komentar".


Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 12 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna sub lis 16, 2010 1:00 pm

"Sa Tošom sam se upoznala 1997 godine na Skopskom festivalu. Spontano smo započeli razgovor, stajali smo na bini i govorili ko nam je favorit...Bila je mnogo iskrenija tadašnja naša estrada, a ljudi spontaniji. Toše je već bio u "Avalonu", jednu godinu, a 2000-e godine ja sam potpisala ugovor i tada se dogodio duet - prvi u mojoj i njegovoj karijeri. Interesantno, kada samo bili zajedno, pjevali, nekako me ponijela ta njegova energija. I uistinu Toše je postojano pjevao. I uvijek je bio nasmijan. Složili su nam se glasovi i satima smo pjevali balade. I privatno smo se družili, mnogo je volio pričati viceve, pa je snimanje spota za pjesmu "Nemir" u Beogradu proteklo u fantastičnoj atmosferi. Bio je oktobar, samo što je počela sa puse košava. Setali smo po 'Knez Mihajlovoj' i pregledali izloge. Kada smo počeli sa snimanjem imao je toliko spontanih reakcija koje nisu bile u scenariju i koje režiser nije mislio da uradi. Danas, kad god pogledam "nemir", rastužim se od gledanja - koliko smo mladi i bezbižni. I ko je mogao da pretpostavi da jedno od nas nakon sedam godina neće biti živo...(Karolina Gočeva)
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 12 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Anuska sub lis 16, 2010 11:05 pm











Anuska
Anuska

Female
Virgo Broj postova : 1108
Age : 35
Location : Skopje, Macedonia
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 12 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Jelena:) ned lis 24, 2010 2:38 pm

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 12 Movie
Jelena:)
Jelena:)

Female
Libra Broj postova : 459
Age : 29
Location : Serbia
Registration date : 25.12.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 12 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna pon stu 01, 2010 11:50 pm

Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 12 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna pon sij 03, 2011 11:38 pm

Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 12 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna uto sij 25, 2011 2:14 am

Da je bilo drugačije, trebala sam oblikovati čestitku zrelijim riječima, čestitati ti zrelije postojanje, no ništa od toga ljubavi, od sve zrelosti jedino smo zreli mi koji smo ostali, i mi smo s tobom još jednu godinu stariji, pametniji, još više osjećajniji i još nam više nedostaješ. Na današnji dan te majka donijela na svijet, rodio se princ svijeta. Ako samo djelić osjetiš, a znam da osjetiš sve, znaj da te volimo više od života.
:love:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 12 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Videna uto sij 25, 2011 11:09 am

Site moi budenja se so nadez deka mozebi toa bese samo son....ne,ne e vistina,vistinata e neprifatliva. smile
Kolku ke bevme srekni sega zaedno da go slavime so tebe tvojot 30 ti rodenden....
Znam deka ne sakas,i nie tebe te sakame :love:
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 12 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.