Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

+28
Gea
hipnotic
ace...te sakam
exi
SoleSrbija
сонце
Zora
RikicaVoliAlexa
bikica
aazar
enisa
mk_snajka
malena
**Reneesme**
Anuska
beltina
Galence
Go Ka
alex_fan
ANA
Sanjchi
emili_ja
Videna
dederaj
dea
Zoka
makisoul
Tajna
32 posters

Stranica 6 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Videna čet srp 16, 2009 3:33 pm

:tissue cry: :tissue cry: :tissue cry:
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Go Ka sub srp 18, 2009 2:56 pm

Se baraat novi prikazni za Tose

Edna od grupite na socijalniot sajt Fejsbuk, koi na razni nacini go poddrzuvaat likot i deloto na Tose Proeski, denovive otvori javen natprevar vo pisuvanje prikazni za pejacot - pisuva Vreme. Avtorite svoite dela treba da gi isprakat na elektronskata adresa
mailto:imtfanclub@gmail.com.

Ovoj natprevar e otvoren do 10. oktomvri. Spored pravilata, prikaznata moze, no i ne mora celosno da go opisuva zivotot na Tose, ne smee da e podolga od edna stranica i vo eden word dokumen najmnogu moze da se stavat do pet sliki od Tose.Za drugi informacii obozavatelite mozat da go posetat i blogot:
www.tose.bloger.hr
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by enisa ned srp 19, 2009 3:21 am

Nocas sam tako tuzna i uplakana... i postoji poseban ralog za to. Gledala sam upravo snimak Tosetovog koncerta iz Mejdana-Tuzla. I do veceras taj 19. maj 2006 nije bio toliko upecatljiv u mome zivotu,tek sad shvatih,da je to ustvari bio njegov prvi i poslednji koncert u Tuzli.
Nikad,do veceras,nisam sama odgledala cijeli snimak,a ono sto sam veceras zapazila,dodatno mi je slomilo srce.
Zaista je bio prava zvijezda,a tako skroman... Tokom cijelog koncerta imao je takav kontakt sa publikom da tako nesto nisam primjetila kod bilo koga drugog pjevaca-zvijezde. Cijelo vrijeme je bio nasmijan,veseo i posebno lijep,slao poljupce djevojcicama,dozvoljavao im da se popnu na binu,da ga zagrle,poljube i to sve sa mnogo uzitka,kao da mu se desava prvi put u zivotu,bacao se on medju publiku i zastitari oko njega nisu mogli da ga sprijece u tome,isao je cak do te mjere da je uzimao mobilne telefone,na molbu publike,i snimao ono sto je pjevao...
Bacali su mu igracke,papirice,djelove odjece, nakit... U jednom trenu je zamolio djevojcice da ne bacaju ogrlice i to rijecima "Nemojte vise da skidate ogrlice i da mi bacate,zato sto ce sutra tvoja mama da dodje i da me pita gdje je ogrlica moje kcerke... zamisli da mi dodju sve mame na sastanak... haha,bilo bi zanimljivo",ali naravno,sve je to bilo saljivim tonom. Pjevao je bas za publiku,samo dvije pjesme,ucinilo mi se ( ili ipak ne) je pjevao za sebe,jer nije trazio pomoc publike,a to su " Soba za tugu" i "Bacila je sve niz rijeku".
Taj koncert toga 16. maja 2006. nisam dozivjela ni blizu emotivno,kako sma ga dozivjela veceras,tada nisam znala to sto sada znam...
Do sad me,u cijelom zivotu,nije nista boljelo kao sto me vecras boljelo izvodjenje pjesme "Tajno moja",zvucala je posebno i nikad se necu prestati kajati sto je nisam tada znala osjetiti kao sada... Otpjevao je poslednju. I rekao rijeci koje cu pamtiti dok sam ziva: "Obozavam vas Tuzla,jos dugo,dugo cu pamtiti ovaj koncert,havala vam". I boli,boli to sto ga nije pamtio jos dugo,tek malo vise od godine dana. A opet ne vjerujem da ga nema,opet mi nije jasno,kako onako veseo i pun zivota vise nije tijelom,medju nama...? Kako,kad me je gledao nocas svojim toplim okicama i ledio mi dusu tim pogledom,kako,kad mi je nocas pjevao ljepse nego ikad ranije...? Ja ne mogu,necu i ne zelim da vjerujem da ga nema...

enisa

Pisces Broj postova : 163
Location : zivinice
Registration date : 13.03.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by emili_ja čet srp 23, 2009 5:47 pm

RSS NAJNOVIJE VESTI


Roditelji nastradalog Tošeta Proeskog nastavljaju humanitarnu misiju
Autor: "Frankfurtske vesti"

Objavljeno: 23.07.2009 14:49


Dve nove pesme tragično nastradalog makedonskog pevača Tošeta Proeskog biće premijerno predstavljene 5. oktobra na velikom humanitarnom koncertu u njegovu čast na Gradskom stadionu u Skoplju. Kompozicije se zovu "Kruševo" i "Još uvek sanjam da smo zajedno".
Ova vest obelodanjena je prilikom predaje trodimenzionalnog kardiovaskularnog eho aparata bolnici u Kruševu. To je poklon Tošetovih roditelja, Nikole i Domenike, koji nastavljaju humanitarnu misiju svog sina. Aparat, vredan 25.000 evra, poklonili su kao deo akcije humanitarnog fonda "Toše Proeski", koji su osnovali nakon njegove pogibije. Ova fondacija namerava da pokloni medicinske aparate i dečjoj klinici u Skoplju. Iz kase fondacije do sada je potrošeno preko 10.000 evra samo kao pomoć za hitne operacije ljudi koji nisu imali sredstava da finansiraju hiruške intervencije. Fondacija učestvuje i u izgradnji manastira Sveto Preobraženje u Kruševu, ali i u drugim humanitarnim akcijama koje se organizuju u Makedoniji.
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by RikicaVoliAlexa sub srp 25, 2009 11:39 pm

:tissue cry: ja nemogu nisto da radim sto se tice Toseta, jer pocnem da placem kao luda :((
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 29
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna pon srp 27, 2009 4:25 pm

Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by dea pon srp 27, 2009 5:12 pm

Sramota! Ah toj negov zet!
Te sakame Toshe. Gradski bi trebalo da go nosi tvoeto ime zatoa shto ti sekodah go ispolnuvashe i go ispolnuvash.
dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Videna pon srp 27, 2009 5:21 pm

Jas sum luta,ne moze mestoto za sredba so Tose da se smeni.Toj vprocem na toa mesto ni zakaza sledna sredba.
Za mene negovite zborovi ke bidat vecnost a nie ke gi ispolnivame negovite posledni zelbi kako amanet za vecna ljubov kon Maestroto,kon velikanot,Bardot na muzickata scena.
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by dea pon srp 27, 2009 9:09 pm

I pak. I jas sum luta, besna, zatoa shto NEGO go nema , a tie ( tuka nevleguva i Lijla)od dvete strani, drzava i nekoi clenovi na Fondacijata gledaat samo na komercijalnata strana. Zarem i sega nema da go ostavat ANGELOT I SLAVEJOT na mir???
dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna uto srp 28, 2009 2:52 am

Postoji grob drugačiji od ostalih, grob koji nije mjesto boli i nemoći, nego mjesto pobjede i života.

Na grobovima ljudi obično plaču i nemaju što kazati.
A ovaj grob mjesto je života, nove nade i otvorena vrata prema vječnosti. Na ovome grobu se ne zatvaramo u bespomoćnu minutu šutnje, radije život pretvaramo u pjesmu pobjednika.

Na grobovima obično piše "Ovdje počiva..."
A na ovom grobu piše : "Zivjet ces vjecno angele!"

Želim vam vedrinu i oduševljenje onih koji vjeruju u uskrsnuće.
Neka vas zahvati punina Života koji se poput nebeske rijeke razlijeva do srca dobrih ljudi.

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Pusa
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by aazar uto srp 28, 2009 2:18 pm

I onda i sad i uvijek nosim jednu misao: Toše nije tek tako rođen;Toše je rođen sa Božijom uputom...Toše je je još jedan u nizu Božijih znakova koje nismu uvijek u stanju da prepoznamo.
Toše je rođen da bi nas podsjetio na Boga!!!!

aazar

Broj postova : 754
Location : vaga-sarajevo
Registration date : 15.04.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by dea uto srp 28, 2009 7:48 pm

Tajna i azar,

tako ste me rastuzili a u isto vreme i raspolozili. :beutiful: , kako shto Toshe ni pee.
dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by aazar sri srp 29, 2009 1:46 pm

@ dea

To su ti čudni Božiji puti koji nas pronalaze i spajajaju.

aazar

Broj postova : 754
Location : vaga-sarajevo
Registration date : 15.04.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna sub kol 15, 2009 8:51 am

Ubavino vo cveke sviena
na race te nosat od mene
zvezdata ti zgasna
a samo sto te pronajdov, ti zamina

Patuvaj ljubov moja vo sonot ti si moj
angel cuvar, pak ke bidam tvoj

Ref.
Ikono moja za dusa raj mi bese samo ti
no neboto te skri
o kolku boli no kazna Bozja ti si
milo moe, kazna si moja ti

Kandilo i nebo ogrea
venec bel ti pletat angeli
zvezdata ti zgasna
a samo sto te pronajdov, ti zamina

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Candle
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by dea sub kol 15, 2009 4:09 pm

https://www.youtube.com/watch?v=wfTtANUdMaE

Te sakame ANGELU!

Teshko e bez tebe. Sad mirno, mirno spavaj dushice mila. Sonuvaj gi tvoite neostvareni sonovi. Milo dete.
dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna sub kol 15, 2009 6:57 pm



u čast sutrašnje obljetnice, godine i deset mjeseci..a kao da je jučer bilo




u čast najdivnijeg Angela od svih...

Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by dea sub kol 15, 2009 7:13 pm

https://www.youtube.com/watch?v=0gJle1pfk2c
https://www.youtube.com/watch?v=4jiOx-SwDog
https://www.youtube.com/watch?v=CjSSgBOTkkk

Vo sreda na 19.2009 god e Sv. Preobrazhenie, praznikot na manastirot na TOSHE. Jas ke bidam otsutna, no ke go posetam narednata nedela. Mislam deka ovaa godina manastirot oficijalno ke bide osveten.
dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Go Ka sub kol 15, 2009 7:29 pm

Tajna cast mi je sto taj klip za ova predivna pesma "Vo nepovrat" se nasao na nasem forumu.

Refren mi je posebno drag... i boli ...

Tazno e se te nema tebe
vecnosta te zede
za grev vo gresno vreme.
Vo stihovi ke skrijam
los den plac na gitara
o prokleto e tazno
stom neboto te bara
Vo nepovrat
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by dea sub kol 15, 2009 7:53 pm

dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by dea ned kol 16, 2009 12:44 pm

dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by dea ned kol 16, 2009 12:57 pm

dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by dea ned kol 16, 2009 1:02 pm

dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Zora ned kol 16, 2009 9:21 pm

Zosto otide

Zora
Zora

Female
Broj postova : 209
Location : Skopje-Mkd
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna sri kol 19, 2009 4:30 pm

Dok god ga budem na snimkama gledala ovako, punog života, do tada ću i ja biti puna života.

Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Anuska pet kol 21, 2009 6:08 pm

Anuska
Anuska

Female
Virgo Broj postova : 1108
Age : 35
Location : Skopje, Macedonia
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 6 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.