Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

+22
Happy
Darija
маневска <3 белов
Jelena:)
Maki
Sanjchi
elizabeta
beltina
dea
Viktoria
Gea
даша
ica
goca-ge
Sophie
bikica
caci*alex
anata
lucky
Zora
Anuska
Go Ka
26 posters

Stranica 15 / 26. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next

Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Jelena:) uto pro 28, 2010 6:29 pm

Jelena:)
Jelena:)

Female
Libra Broj postova : 459
Age : 29
Location : Serbia
Registration date : 25.12.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Anuska uto pro 28, 2010 7:19 pm

Комплетирана е програмата за дочекот на Новата година на градскиот плоштад во Охрид. Покрај познатата хрватската актерка и пејачка Антониа Шола, во Охрид ќе настапи и Александар Белов, дознава OhridNews. Тие ќе бидат поддржани од популарните Ар- Ен-Си бенд, а како предгрупа ќе настапат и младиte музичари од охридската група „Ноу Фан“.

Дочекот на Новата година на плоштадот во Охрид, што го организира Локалната самоуправа, ќе биде збогатен и со дневна детска забава, што ќе ја води познатиот радио и тв водител, Жанко З’ш Голабоски.

Влезот во Новата година, ќе биде одбележан со голем огномет над Охридското Езеро.


http://ohridnews.com/index.php?mod=1&kat=4&id=27127
Anuska
Anuska

Female
Virgo Broj postova : 1108
Age : 35
Location : Skopje, Macedonia
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by goca-ge čet pro 30, 2010 1:06 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Vest-28-12-vest

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Ohridnews-28-12-2010
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Gea pet pro 31, 2010 4:25 pm

Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by anata sri sij 05, 2011 10:55 pm

05.01.2011 SVET

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Dlrdhg
anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Pisani mediji / Пишани медиуми

Postaj by anata sri sij 05, 2011 10:58 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 N2iq1v
anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by anata pon sij 10, 2011 5:30 pm

TAA - Januari 2011
Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 168694_488175706537_32810896537_6150503_3862680_n
anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Гост uto sij 11, 2011 1:03 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Aleksandarbelov2011

Izvor: mmm.com.mk

Anketa

U 2011-toj najviše se očekuje od Aleksandara Belova!

Upitani: Od koga najviše očekujete u 2011-toj?, posjetitelji MMM portala još jednom su masovno glasali za njihovog miljenika Aleksandra Belova. Naime, za nekadašnjeg studenta akademije Operacija Trijumf glasalo je 44,62% anketiranih, dok su drugoplasirani Next Time skupili 25,38% glasova.
Za novog makedonskog Idola opredijelilo se 11,76% ispitanika, za Slatkaristiku 10,11%, a za novu М2 zvijezdu - 8,13%.

edit by
Marina

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by маневска <3 белов uto sij 11, 2011 3:27 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 165272_1804341990070_1285473441_32055823_1254521_n

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 162808_1804343910118_1285473441_32055830_2643847_n

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 168080_1804347350204_1285473441_32055847_5276573_n

Jedan dan nakon 15-tog rođendana časopisa TAA, Angela i ja smo bile gošće u emisiji „Šesti dan“ na Telma TV. Zajedno sa nama gostovao je i Aleksandar Belov. Naš bivši Najdečko nam je rekao kako 2010 možda nije bila njegova godina, ali da će vrijedno raditi u 2011-toj te da će sve napraviti da ponovno osvoji titulu. Angela i ja mu vjerujemo.
„I dalje stojim pri tome da će 2011-ta biti moja godina, godina u kojoj izlazi moj debi album, a nadam se da ce se organizirati i moj prvi samostalni koncert, puno nastupa na festivalima u Makedoniji ali i van nje.
Čitateljice časopisa TAA izabrale su ga za Najdečka 2008.g. Da li mu to spominje netko nakon 2 god? I koliko često briše prašinu sa nagrade?
Naravno da mi spomenu, titula je tu, a od svih nagrada ova mi je najdraža jer je prva koju sam dobio u karijeri. „Od tada je sve super krenulo...A prašinu brišem kada radim generalku po doma, haha“
Aleksandar će prošlu godinu pamtiti po mnogo lijepih stvari koje su mu se dogodile, prije svega na poslovnom planu, a najviše po pjesmi „Edna“ koja je bila veliki ljetni hit. Pamtit će ju i po nagradama na domaćim festivalima.
„Godinu pamtim i po uspješnoj suradnji sa mojom producentskom kućom Plan B, ali i po još puno drugih stvari kojih se sad točno ne mogu sjetiti.“
Malo je promijenio glazbeni stil, tj. našlo se tu od svega ponešto. Svi stilovi mu leže, a Aleksandar ovo ne smatra nepotrebnim eksperimentiranjem u potrazi za pronalaskom svojega stila.
„Lijepo je eksperimentirati. Ne kažem da se tražim, već moj producent Dojčin i ja želimo da za svakoga bude ponešto, to je razlog zašto se posljednje pjesme stilski razlikuju jedna od druge.
Najveći glazbeni kritičari su mu publika i bliski prijatelji. „Oni su iskreni, znaju me i hvaliti i kritizirati kada treba. Da me samo hvale pomislio bih da nisu iskreni jer nikome se ne može svidjeti baš sve, mora biti i pozitivnih i negativnih komentara za svakoga.“
Krajem godine uvijek su najaktualniji humanitarni koncerti, a Aleksandar kao i većina naših pjevača, nastupio je na većini.
„Kad god sam slobodan i kad sam u mogučnosti, uvijek nastupam na humanitarnim koncertima, iz razloga što želim pomoći onima kojima je pomoć najpotrebnija i jer sam human. Ne mogu izdvojiti neku kao najhumaniju, mislim da ta tek slijedi.“
A KAKAV JE ALEKSANDAR PRIVATNO?
Samo oni sa kojima Belov provodi veliki dio dana znaju kakav je on privatno. Kad je u Skopju, slobodno vrijeme provodi u druženju sa prijeteljima i kolegama, ali...
„...provodim vrijeme na Facebook-u i družim se sa fanovim, slušam glazbu...Moj najvjerniji prijetelj, koji se zove Playstation, oduzima mi najviše slobodnog vremena. Ako imam više slobodnog vremena, odem u Negotino da se odmorim, vidim sa najbližima i da provedem malo vremena sa njima.“
Kuhaš li? I još važnije-pereš li posude kasnije?
„Kuham kada sam jako gladan, haha. Iskreno, znam si skuhati nešto nabrzinu, a nakon jela sa zadovoljstvom perem posuđe, tj. mašina ih pere umijesto mene.“
Sa kime piješ jutarnju kavu? Tko ti radi najbolju kavu?
„Kako živim sam, najčešće ju i radim i pijem sam. Ponekad dođu moji prijatelji i susjedi na jutarnju kavu. A najbolju kavu radi svatko tko mi dođe u goste, naime jako volim piti kavu, ali ju ne volim kuhati.“
Nedostaje li ti Negotino, tvoji, prijatelji iz djetinjstva? Koliko često se vidite?
„Naravno da mi nedostaje Negotino, a najviše mi nedostaje moja nećakinja Venesa koja je i glavni razlog mog posjeta rodnom gradu. Što se tiče prijetelja iz djetinjstva, imam sreću što ih je većina danas u Skopju, jer ovdje rade, tako da se često družimo i vidimo.“
Kada ti netko spomene djetinjstvo, čega se najviše sjećaš?
„Prije svega na jedno lijepo vrijeme, koje dok je trajalo želio sam da završi što prije, a sada bi htio da se vrati. Posebno u ovom zimskom periodu, kada su bile ferije, koje su mi bile omiljene i druženje sa prijateljima kojem nije bilo kraja. Sjećam se i toga da sam na svakom događanju u školi, kada se orgazizirao neki koncert ili zabava bio „glavni“, zadužen za glazbeni dio. Od tada sam se potajno nadao da ću jednog dana biti to što sam danas. Pri pomisli na djetinjstvo, sjećam se i toga da sam bio povučen i miran dječak. Još od tada se znalo da ću jednoga dana biti Najdečko, haha!“
Aleksandaru je zima omiljeno godišnje doba. Voli zimu, voli zimske ludorije, voli sve što je povezano sa snijegom.
„Radio sam snješka prošle zime u Negotinu, zajedno sa nećakinjom, imali smo sreću da se sa njim družimo pet dana, sve dok ga sunce nije otopilo.“
LJUBAVNI STATUS: ZA SADA SLOBODAN
Kako ga skoro nikada ne vidim sa djevojkom, morala sam ga pitati ono što zanima svaku TAA čitateljicu- da li ima djevojku?
„Ljubavni status mi je...čekaj da razmislim??? Pa „slobodan sam“ je moj konačni odgovor.“ Ne vidiš me sa djevojkom iz razloga što je nemam, a vidjet ćeš me kad se zaljubim i prije svega kad ću biti siguran u tu ljubav. Nisam osoba koja se svaki mjesec pojavljuje sa različitom djevojkom da privuče pozornost.“
Koje osobine treba imati djevojka da te privuče, ali i da te zadrži pokraj sebe?
„Ne treba puno. Najviše volim skromne djevojke koje zrače unutrašnjom ljepotom, a da me zadrži treba biti iskrena, jer sve mogu oprostiti ali laž ne.“
Aleksandar kaže da za sada nije meta djevojaka koje žele samo biti viđene u njegovom društvu, ali mu se dogodi da dobije poneki nepristojan prijedlog od djevojaka.
„Nepristojne prijedloge dobivam, ali to uvijek riješim na lijep način. Barem do sada nisam bio meta djevojaka koje su željele hvaliti time da su bile samnom, ali vjerojatno ni to neće još dugo trajati.“
Što bi napravio u ime ljubavi?
„Kada dođe do toga, sve ću biti u stanju napraviti. Ako je ljubav jaka i iskrena, onda nema granica.“
Prije Božića, što ćeš poželjeti čitateljima TAA&TOJ?
„Poželjet ću im da uživaju u ovom periodu godine jer je najljepši, poželjeti sretne praznike, da uvijek budu veseli i nasmijani i okruženi ljubavlju. I naravno, da uvijek čitaju TAA&TOJ.“

edit by
Marina
маневска <3 белов
маневска <3 белов

Female
Virgo Broj postova : 488
Age : 27
Location : Makedonija
Registration date : 19.04.2010

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by маневска <3 белов uto sij 11, 2011 5:18 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 165225_1804457832966_1285473441_32056085_3711137_n

Taa, Januari 2011
маневска <3 белов
маневска <3 белов

Female
Virgo Broj postova : 488
Age : 27
Location : Makedonija
Registration date : 19.04.2010

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka čet sij 13, 2011 12:45 pm

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Jelena:) pet sij 21, 2011 5:29 pm

Jelena:)
Jelena:)

Female
Libra Broj postova : 459
Age : 29
Location : Serbia
Registration date : 25.12.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by anata ned sij 23, 2011 9:24 pm

anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by goca-ge pon sij 24, 2011 2:14 pm

SVET-19.01.2011

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 0010

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 0010-
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka pet vel 04, 2011 1:05 am

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Gea sub vel 05, 2011 6:33 pm

Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sophie sub vel 05, 2011 11:37 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 89795026
Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 94353981
Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 13477612



Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Jelena:) pon vel 07, 2011 10:59 pm

Jelena:)
Jelena:)

Female
Libra Broj postova : 459
Age : 29
Location : Serbia
Registration date : 25.12.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Jelena:) pon vel 14, 2011 5:25 pm

Jelena:)
Jelena:)

Female
Libra Broj postova : 459
Age : 29
Location : Serbia
Registration date : 25.12.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Gea uto vel 15, 2011 3:55 am

Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by elizabeta sri vel 16, 2011 5:30 pm

Интервју со Александар Белов - Слободно време - Ringeraja.mk
www.ringeraja.mk
http://www.ringeraja.mk/statija/intervju-so-aleksandar-belov_1109.html
elizabeta
elizabeta

Broj postova : 779
Location : makedonija
Registration date : 30.08.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka sri vel 16, 2011 10:15 pm

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 15 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 26. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.