Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

+22
Happy
Darija
маневска <3 белов
Jelena:)
Maki
Sanjchi
elizabeta
beltina
dea
Viktoria
Gea
даша
ica
goca-ge
Sophie
bikica
caci*alex
anata
lucky
Zora
Anuska
Go Ka
26 posters

Stranica 13 / 26. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Next

Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by goca-ge pet lis 01, 2010 1:59 am

Svet, 29.09.2010

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 A006

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 A008

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 A0010

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 A007


Možda Lambe i Aleksandar Belov nisu skupili hrabrosti da uđu u "Survivor" i da odmjere snage boreći se sa blatkom, bubama i zmijama, ali to ne znači da dečki nisu sportskog duha. U kuglani "Boris Trajkovski" nabrijali su se i odmjerili snagu u borbi s kuglama. Za početak i to je nešto. S kuglama u rukama, dečki su ozbiljno shvatili zadaću i meč je započeo. Zamislite, pobjednik je dobio novčanu nagradu, naravno u denarima. Za koji ulog su igrali, nismo uspjeli saznati. Ipak, svojim očima smo vidjeli kako je pobjednik Lambe pozvao svog sportskog kolegu na čašćenje. I sad neka netko kaže da konkurencija nije za druženje.

edit by
Marina
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by anata pet lis 01, 2010 7:35 pm

anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sophie pet lis 08, 2010 12:17 pm

Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by jasna pon lis 11, 2010 8:12 pm

jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sophie uto lis 12, 2010 3:48 am

Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Happy uto lis 12, 2010 10:06 am

http://www.vecer.com.mk/default.asp?ItemID=889D8B44DCB0AE4C9D458F898972081F
Хет-трик за Дарко Илиевски


Ламбе ја зема првата награда, Бојан Стојков втората, а Александар Белов заврши на третата позиција. Наградени имаше уште, но со најмногу статуетки дома си замина младиот републиканец Дарко Илиевски

Happy

Broj postova : 184
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sophie sub lis 16, 2010 2:22 am

Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by goca-ge ned lis 17, 2010 11:42 am

22.10.2010 (Petok) Radovis - Diskoteka Diamond;

23.10 2010 (Sabota) Ohrid - Diskoteka Lapidarius;



29.10 2010 (Petok) Gevgelija - Diskoteka Procent;

30.10 2010 (Sabota) Kavadarci - Diskoteka Space;


Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Untitled-1

05.11.2010 (Petok) Strumica - Diskoteka Platinum;

06.11.2010 (Sabota) Bitola - Diskoteka Infinity;



12.11.2010 (Petok) Prilep - Diskoteka VIP;

13.11.2010 (Sabota) Skopje - Diskoteka Colosseum
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Happy uto lis 19, 2010 10:03 am

http://vecer.com.mk/default.asp?ItemID=7B0789C2CABC3249BAE187DC3794A77A
Александар Белов и Влатко Илиевски делат иста продукција, но и имаат заедничка симпатија - нивниот избор е манекенката Катарина Ивановска.

Happy

Broj postova : 184
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by даша sri lis 20, 2010 2:13 pm

Magazin Story
br.265, 19.10.2010.
(reklama za sajt )

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Aleks2

даша
даша

Broj postova : 1497
Location : Srbija
Registration date : 07.05.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by elizabeta pet lis 22, 2010 10:39 am

elizabeta
elizabeta

Broj postova : 779
Location : makedonija
Registration date : 30.08.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sophie pet lis 22, 2010 11:42 am

Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sanjchi pon lis 25, 2010 9:18 pm

Intervju čitalaca - Aleksandar Belov: Želim da se zaljubim do kraja godine
Pevač Aleksandar Belov za Story.rs govori o svom novom albumu i otkriva da priželjkuje da mu se u naredna dva meseca dogodi prava ljubav

Bivši učesnik Operacije trijum i predstavnik Makedonije u ovom šou programu, Aleksandar Belov, u intervjuu čitalaca za Story.rs otkrio je da krajem ove godine izlazi njegov prvi album na kome će se naći i jedan interesantan duet, koji još uvek čuva u tajnosti. Popularni pevač demantuje tvrdnje da je u vezi sa svojom koleginicom Ninom Petković, za koju je priznao da je njegova srodna duša i otkriva koje osobine bi trebalo da ima devojka da bi njega osvojila. Dvadestrogodišnji Aleksandar govori o svojim poslovnim planovima, a otkriva i da priželjkuje da mu se dogodi nova ljubav do kraja ove godine.

Da li ćeš ući u kuću Velikog brata i kada ćeš napraviti neki koncert? Hanka

- Iskreno nisam razmišljao o učešću u rijalitiju Veliki brat, nije to za mene, ali bih opet pristao da učestvujem u Operaciji trijumf. Što se tiče koncerta, prvo moram da objavim svoj album, pa onda ako Bog da biće i koncerta.

Nadam se da nisam zakasnila sa pitanjima, a imam ih nekoliko. Pozdrav Ana

Kako izgleda tvoj casual dan?

- Moj casual dan je subota. Najviše volim da ga provedem u društvu svoje porodice iz Negotina. Najčešće subotom odlazim u teretanu, odlazim na časove pevanja, igram Playstation i uveče, naravno, svirka sa mojim bendom.

Imaš li još neki san koji bi želeo da ti se ostvari?

- Ne znam. Mislim da sad živim svoj san.

Kako vidiš sebe za desetak godina?

- Za deset godina vidim mislim da ću biti isti, ali sa 33 godina. (smeh) Ne razmišljam mnogo o budućnosti.

Da li će se na tvom prvom albumu naći i pesme Zvezdo sjajna, Ostani i Nema podobro nešto?

- Mislim da hoće, ali još nisam siguran jer tek pravimo selekciju pesama za album.

Aleksandre, jesi li zaljubljen u Ninu Petković, kao što se pisalo u nekim makedonskim medijima? Hrfan

- Heheheh... Pa ovako: Nina i ja smo samo dobri prijatelji, a to što se tiče tekstova koji su napisani, ne znam da li su istiniti. (smeh) Šta ti misliš?

Hej Alex, da li si se pokajao što si učestvovao u Operaciji trijumf? Očigledno je da produkcija gura samo one koji oni hoće, bez obzira na plasma. Mislim da po vokalnim sposobnostima samo Danijel i Vukašin pored tebe zaslužuju uspeh, od muškog dela ekipe. Želim ti svu sreću u karijeri. Pozdrav Ivona Nikolić

- Hvala ti Ivona! Iskreno, Operacija trijumf bila je prekretnica u životu, i nikada se ne bih pokajao što sam bio učesnik tog projekta. Takmičenje mi je pomoglo da živim ono što sam želeo.

Brada čini čoveka muškarcem, a vama baš dobro stoji... Imate li neki poseban razlog zašto je nosite? Mery

- Ne znam. Pre takmičenja nisam imao bradu, ali kada sam ušao u OT, bilo mi je interesantno da malo promenim svoj izgled i to je sad preoznatljivi deo mene.

Pitala bih vas za koga od svetskih pevača mislite da je osoba sa stilom, da li imate uzore u odevanju i šta nikada ne bi obukli? Obožavam te! Majna90

- Pa ima ih mnogo... izdvojiću Robija Vilijamsa, Enrikea Iglesijasa... Imam uzore, ali ipak nosim ono za šta mislim da mi dobro stoji, a ono što nikad ne bih obukao, nikada necću ni obući. (smeh)

Aleksandre, čula sam da za vas kažu da posedujete neku skrivenu seksepilnost koju diskretno emitujete pa ću vas pitati da li razgraničavate dobar seks od vođenja ljubavi, još bolje šta podrazumeva za vas dobar seks, a šta vođenje lubavi i šta mislite o seksu za jedno veče?

-Jaooo... Sad sam se postideo. (smeh) Ako to tako kažu, ne znam šta da odgovorim. Ja ozbiljan dečko koji voli ozbiljne veze i uvek bih izabrao vođenje ljubavi. (smeh)

Ćao Aleksandre! Pročitala sam negde da muškarac koji izgleda smireno, opušteno i koji je veoma suzdržan i ne razmeće se mačizmom da je zadovoljan sam sa sobom, e sad pošto si ti i pravi primer takvog muškarca, zanima me da li je to istina, da li si zadovoljan sam sa sobom ? Veliki pozz i puno te volim i verujem u tebe jer zaista si kompletan pevač u svakom smislu te reči!

- Naravno da sam zadovoljan sam sobom. Nisam narcis, bas sam casual tip.

Da li bi ste se okušali u takmičenju za Zvezde Granda? Koju narodnu pesmu najviše volite a da nije izvorna? Ljubica Lakić

- Nemam ništa protiv Zvezda Granda, volim izvornu narodnu muziku, ali mi ne smeta mi ni novija muzika koja se danas sluša. Volim kvalitetne stvari, a mislim da i u tom takmičenju ima odličnih izvođača koji pevaju neke dobre pesme. Ne mogu da se sad setim neke omiljene narodne pesme. Što se tiče nekih drugih muzičkih nadmetanja, posle Operacije trijumf nisam imao žalju da se pojavim još negde jer sam se sad skoncentrisao na karijeru koju gradim onako kako ja hoću.

Da li planiraš da sa nekim pevačem ili pevačicom snimiš duet i sa kim? Veliki pozdrav! Ana Simijonović

- Biće dueta na mom prvom albumu, ali ne bih još da otkrivam sa kim. Saznaćete...

Planiraš li da se više eksponiraš i pojavljuješ na televiziji kada ti izađe prvi album? Jelena Branković

- Naravno da ce me imati više u medijima, jer se pojavljujem samo onda kada imam neki dobar razlog i povod.

Zanima me da li sa novim albumom nameravaš da promeniš kompletno svoj look, koji bi bio više u skladu sa tvojim godinama, pa da vidimo sasvim novog Aleksandra Belova? Veeeeliiki pozdrav za najlepšeg pevača sa najlepšim glasom Ana!

-Hvala ti Ana. Razmišljam da li na prvom albumu da ostanem onaj stari Aleksandar ili da vas iznenadim, a zbog tebe sam sad u dilemi. Pozdrav.

Ćao Aleksandre, htela bi da te pitam kakav tip žene te privlači? Mimi

- Nisam ograničen po tom pitanju, ali kada treba da kažem šta me privlači, e onda hoću skromnu, simpatičnu i finu devojku. (smeh)

Zdravo Aleksandar, me interesira kakva muzika slusaš privatno i koi se najdobri peači i peački od nalkanot spored tebe, pozdrav i samo taka prodolzi, Makedonija se gordee so tebe!

-Pa pravo da ti kazam na balkanot ima eden kup talentirani vokali, nemožam da izdvojam, site znaat deka moj favorit i idol zasekogas kje mi ostane nasiot Toše, a momentalno ima stvarno mnogu neznam eve Joksimović a od peačkite tie mi se slaba strana pa ne bi gi spomnal da ne se naluti nekoja. (smeh)

Ćao Aleksandre, da li ti imponuje ili ti smeta što te porede sa Tošetom? Mnogo si lep i kulturan, ostani takav ne dozvoli da te slava promeni, poljubac Jeeeeexy

- Pa i nakon dve godina ostao sa isti i nadam da ću da budem takav do kraja mog života... Što se tiče poređenja sa Tošetom, rekao sam milion puta da mi je drago, ali svi treba da znamo da je on bio Jedan i Jedini i da se takvo nešto neće ponoviti ni u narednih 100 godina.

Aleks obožavam te, najbolji si! Dala sam maloj kuci koju sam dobila od druga ime Alex, po tebi, presladak je isto kao i ti. Kad ti je bilo najlepše na akademiji OT i sa kim si ostao u kontaktu? Pozdrav Anee

P.S. Da li mogu dobiti tvoj autogram ili CD ,mnogoo bi mi značilo?

- Naravno da ćes dobiti CD kad izađe, javno obećavam: poslaćeš mi mejl na Story.rs, kontaktiraću te i šaljem. Na akademiji mi je svaki dan bio poseban i sad kad pogledam sa ove distance, mogu da kažem da sam proveo 100 interesantnih dana. Sa svima sam u kontaktu, normalno je da sada svako od nas živi svoj život, ali i dalje smo u kontaktu.

Kada ti izlazi CD i da li će na CD-u biti neki duet? Mirjana Kedžić

- Izlazi pred Novu godinu, biće to pravi novogodišnji poklon, biće i duet ali sa kim, e pa to je iznenađenje.

Kada bi mogao da vratiš vreme, šta bi uradio po pitanju svoje pevačke karijere? Pozdrav!

- Sve bih ponovio što sam do sada uradio. Možda bih na akademiji bio malo više aktivniji, a manje mrzovoljan kakav sam ponekad bio.

Ćao Aleksandre, obožavam te i volela bih da znam jesi li pristalica avantura za jednu noć ? Veliki kissss za najlepšeg pevača na svetu!

- Već sam rekao da nisam baš taj tip, ali kao što se kaže, nikad ne reci nikad. Možda? (smeh)

Šta te ovih dana čini srećnim? Pozdrav za sve Makedonce i naravno za tebe... Sonja

- Sve što mi se trenutno dešava čini me srećnim. Pripreme mog albuma su mi za sada najvažnije, jer želim da sve bude onako kako sam zamislio.

Dragi Aleks da li si napokon shvatio da ste ti i Nina srodne duše i da ste jedno za drugo. Fan

-Jesam! (smeh) Da, mi smo jedno za drugo ali kao prijatelji! Pozz

Bez čega ne možeš da zamisliš dan? Veliki pozdrav za balkanskog Slavuja, Milica.

- Bez pesme ne mogu da zamislim ni jedan dan, ali ni bez kafe, laptop računara i konzole Playstation!

Aleksandre, imaš najlepšu boju glasa i neverovatno si harizmatičan na sceni. Želim ti svu sreću i da pronađeš ljude koji će ti pomoći da napraviš dobru karijeru! Koje osobine mora da ima čovek da bi bio tvoj prijatelj? Danica Majstorović

-Treba da bude sličan meni, da se ne ponaša kao da sve zna i da se ne eksponira previše i da misli da mora biti u centru pažnje.

Da li imaš devojku? Kika

-Za sada nemam, ali se nadam ću se zaljubiti do kraju ove godine...

Planiraš li da u nekoj od sledećih numera pokažeš svoje umeće sviranja flaute ili violine? Sve najbolje, topli pozdrav iz Niša, Lidija Popović

- Da budem iskren o tome sam i razmišljao, ali za sada to ostaje u drugom planu. Pozdrav do Niša i dolazim uskoro. (smeh)

Aleksandar da li imaš vo plan da sinmaš duet so Antonija Šola ili so Sajko. Bi bila mnooooguuu srekna ako imas dueti so niv . Te sakam :) Marija

- Pa so Antonija kje bide nesto ali ne e zasega nisto sigurno a za Sajko zasto da ne bas bi bilo dobro...ajde kje razmislam.
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by elizabeta sri lis 27, 2010 1:51 am

http://www.vecer.com.mk/?ItemID=3097BD721A959840BEA53B0B99EF8DAB
АЛЕКСАНДАР БЕЛОВ:
Сакам да се вљубам!
elizabeta
elizabeta

Broj postova : 779
Location : makedonija
Registration date : 30.08.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sophie sri lis 27, 2010 1:57 am

Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Gea sri lis 27, 2010 3:17 pm

Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by anata ned lis 31, 2010 6:08 pm

anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 13 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 26. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.