Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

+22
Happy
Darija
маневска <3 белов
Jelena:)
Maki
Sanjchi
elizabeta
beltina
dea
Viktoria
Gea
даша
ica
goca-ge
Sophie
bikica
caci*alex
anata
lucky
Zora
Anuska
Go Ka
26 posters

Stranica 6 / 26. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Next

Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by goca-ge pet tra 02, 2010 8:44 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Blic2022010
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by goca-ge sub tra 03, 2010 12:40 am

Vest se siri i siri i siri

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Popnews-2-04-2010
Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Opera-popnews
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka sub tra 03, 2010 12:45 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Kreni
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka sub tra 03, 2010 12:49 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Srbrss
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka sub tra 03, 2010 12:52 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Srbrss
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka sub tra 03, 2010 12:58 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Krstarica
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka sub tra 03, 2010 1:03 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Pgportal
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka sub tra 03, 2010 1:10 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Vestirs
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka sub tra 03, 2010 1:13 pm

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka sub tra 03, 2010 9:27 pm

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by elizabeta pon tra 05, 2010 1:40 am

МММp3-ка на неделата
Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 20604070


План Б продукција и Александар Белов на сите фанови на популарниот пејач, им ја подаруваат неговата најнова песна - Една, која за free download веќе ја имате во нашата аудио-галерија.

За овој сингл наскоро ќе се снима и видео-спот, за што навремено ќе ве известиме...

Паралелно, Белов се подготвува за настапи на неколку летни фестивали, и работи на песните за својот деби-албум...

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Mmmw
elizabeta
elizabeta

Broj postova : 779
Location : makedonija
Registration date : 30.08.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by goca-ge sri tra 07, 2010 2:13 pm

Svet, 07.04.2010

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Svet-07-04-2010-

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Svet-07-04-2010
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by goca-ge pet tra 09, 2010 3:13 pm

Spic, 07.04.2010

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Spic-08-04-10

Belov sprema album

Pop pjevač, Aleksandar Belov sljedeći tjedan počinje sa snimanjem video spota za svoj aktualni singl “Edna”, s kojom najavljuje svoj debi-album, koji ce biti promoviran koncertom u prosincu, u Univerzalnoj sali u Skopju. Pjesma “Edna” je autorsko djelo Vladimira Dojčinovskog i Borča Dimitrova iz grupe “Rafinerija”.
Osim Dojčinovskog i Dimitrova, koji su glavni autorski stup, na albumu će se naći i pjesme koje su za Aleksandra napisale Emina Jahović i Antonija Šola, a u tijeku su pregovori o suradnji i sa hrvatskim pjevačem Borisom Novkovićem. Za album je najavljen i duet Aleksandra i Đorđa Gogova iz OT, koji je bio izveden na njihovom oproštajnom koncertu u Beogradu. Uz rad na novom materijalu, Belov najavljuje i gostovanja na nekoliko festivala. U lipnju na Budva festu, a u kolovozu na domaći “Ohrid fest”, tijekom ljeta Aleksandar će nastupati po jadranskoj obali, a u listopadu je u planu Makfest...
Na debi-albumu, koji bi trebao biti gotov do listopada ove godine, naći će se oko 15 pjesama.

Edit by

Marina



TAA-TOJ, 07.04.2010

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Taa-toj-04-2010

Prvi susret s TAA bio je za vrijeme mojih srednjoškolskih dana u Bitoli, kad su moje prijateljice svaki mjesec čekale da izađe novi broj. Nakon tjedan dana uspio sam doći do TAA, tj pročitati i vidjeti šta ima novo. Ima puno zanimljivih stranica i ne znam što bi mogao posebno izdvojiti. Možda TAA najdogađaj mjeseca. Bit ću skroz iskren, sjećam se kako mi je upravo TAA pomogla osvojiti moju tadašnju simpatiju. To je bilo davno, a kako nisam imao drugi izbor da joj se javim TAA mi je pomogla. Radilo se o broju na čijoj je naslovnici bio Toše, a kako nisam mogao lako doći do njega, “morao” sam ga posuditi od nje, a dalje je sve islo po planu. Meni osobno, najvise mi je ostao u sjećanju izbor za TAA najmomak 2008g. Bio sam presretan kad sam saznao da sam dobio nagradu, oduvijek sam želio i zamišljao kako bi bilo kad bi jednom i sam bio Najmomak. Iskreno, nisam mislio da se to može i ostvariti. Zato TAA nek bude zdrava i živa, natavite redati uspjehe i želim vam da dočekate još mnogo rođendana.

Edit by

Marina
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka pet tra 09, 2010 10:18 pm

LT Radio, 07.04.2010

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Lt1
Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Lt2

Želim zasluziti naslovnice!

Kulturan i ljubazni dečko koji se ne nervira, ne voli se svađati s nikim, ne voli trenutnu popularnost i strastveni je navijač Arsenala…ovako se ukratko opisuje Aleksandar Belov, dvadesttrogodišnji dečko iz Negotina koji je anonimne svirke po klubovima od prije godinu dana zamijenio koncertima po Srbiji, crnoj Gori i Hrvatskoj, uspješnim nastupima po Makedoniji i čestim gostovanjima po medijima. Kad se pojavio, bio je jednostavan i talentiran dečko koji je nenametljivo osvojio simpatije publike u glazbenom šou “Operacija Trijumf”. Presretan je sto je imao mogućnost da se na ovaj način predstavi široj balkanskoj publici, te samim time osigura uspješan početak solo karijere. Početne kritike, da nije dobro iskoristio svojih 5 minuta, nakon izlaska iz šou-a opravdava činjenicom da želi da njegova karijera traje i bude kvalitetna, a ne da je trenutna zvijezdica.
Kaže da ne želi puniti naslovnice skandalima. Nakon pauze i raznih dilema kako će se razvijati njegova karijera, Aleksandar Belov je postao ekskluzivac “Plan B” produkcije. Pored suradnje najavljuju veliki posao, kako na domaćem terenu, tako i u Srbiji i Hrvatskoj. Trenutno studira menađment na MIT fakultetu, čije je i zaštitno lice, a nada se da će ostvariti i svoj san te završiti Glazbenu akademiju. Nada se da će u ostvarivanju svojih glazbenih želja ostati svoj i jedinstven, kao sto je bio i do sada.

Dani i Vlatko Ilijevski, kolege iz produkcije, nisu mu konkurencija.

Nakon prošle godine dana, u kojoj si se sam brinuo za svoju karijeru, odlučio si karijeru nastaviti uz pomoć produkcije. Nov si ekskluzivac “Plan B” produkcije, reci, kako je došlo do te suradnje i pod kojim uvjetima?
-Nakon karijere od godinu dana, koja je na samom početku bila jako euforična, odlučio sam se na ovakav korak. Mislim da mi je popularnost došla jako brzo i nisam se mogao nositi s njom, jer u “Operaciju Trijumf” sam došao kao anonimac, a izasao kao jedan od najpopularnijih na Balkanu. Smatram da je ovaj korak dobar i da ću se oduziti svojoj publici. Vjerujem da će “Plan B” puno pridonjeti mojoj karijeri. Prije sam bio u dilemi za koju produkciju da se odlučim, na kraju je pao dogovor sa Kristijanom Stefanosvskim i sad sam njihov ekskluzivac. Želja za suradnjom bila je obostrana, mislim da smo na pravom putu.
Nemamo zacrtane konkretne planove, ali imamo strategiju kako želimo da se odvija moja karijera. Prvo sto slijedi je spot za novu pjesmu, zatim nastupi na ljetnim festivalima, a na jesen bi trebao izaći i moj album.

Kad smo kod nastupa i suradnji, koje će se sigurno ostvariti?
-Imam pjesmu od Emine Jahović, koja bi se trebala naći na albumu. Jos uvijek smo u dilemi da li da tu pjesmu pustimo u eter kao ljetni hit prije nastupa na festivalima ili da ju samo stavimo na album. Sa Eminom smo u kontaktu zadnja 2 tjedna, a za spot ćemo vidjeti.

U produkciji “Plan B” ostali ekskluzivci su Vlatko Ilijevski i Dani Dimitrovska. Da li ti paše ovo glazbeno društvo?
-Da, zašto ne. Svatko od nas ima svoju publiku i različiti pogled na glazbu, tako da konkurencije među nama nema. Generalno, na estradu ne gledam kao na konkurenciju, kao sto to rade neki drugi.
U dobrim sam odnosima sa svima, mislim da na estradi ima mjesta za sve. U početku su mi takva razmišljanja bila čudna, ali shvatio sam da estrada tako funkcionira.

Provociram pogledom

Jedna, bila je na svijetu moja, jedna za koju napravio bi sve…Ovo su stihovi tvoje najnovije pjesme “Jedna”, koju fanovi uvijek povezuju sa nekom osobom. Za koga je pjesma napisana?
-Pjesmu je napisao Vladimir Dojčinovski-Dojčin, lijepa je i pozitiva pjesma koja lako ulazi u uho. Otkrit ću ti da nije posvećena nikomu, no možda se ja pronalazim u njoj, ali nista drugo neću reči. Eto, pogodio se takav tekst, s vremenom ćemo vidjeti koja će biti ta, koja ce naći mjesto u mojem životu…

Mnogi kažu kako na tvojim novim profi slikama provociraš. Jesi li tako doživio ovo snimanje budući da si surađivao sa Darkom Moraitovim, koju poruku ste htjeli prenjeti ovakvim slikama?
-Ovo je bilo uistinu brzo foto snimanje koje je bilo namjenski napravljeno za potrebe promocije pjesme i u dogovoru su sa produkcijom. Fotografije nisu provokativne, ali takav mi je pogled. Tako sam se namjestio i to mi se svidjelo. Na sljedećem foto snimanju promijenit ću i svoj stil.

Ne želim trenutnu slavu

Postoje stavovi da Aleksandar Belov po izlasku iz “Operacije trijumf” nije iskoristio svojih “5 minuta”. Koji je tvoj stav?
-Nakon “Operacije trijumf” se digla velika prašina, i ja se nisam mogao nositi sa instantnom popularnošću. Imao sam veliki pritisak, uz sebe nisam imao ljude koji su se mogli dobro brinuti o mojoj karijeri u Makedoniji. Produkcija “Emotion” bila je zadužena za srpsko tržište. Ipak, iskoristili smo to vrijeme za koncerte po Srbiji, Hrvatskoj i Crnoj Gori. Uvijek kažem da oni koji visoko lete-nisko padaju, tako da radije sam pričekao da sve sjedne na svoje mjesto. Publika me se sjećala, znaju ko sam i kakav talent imam pa nije postojala potreba objašnjavati ko je Aleksandar Belov.
Nisam iskoristio svojih 5 minuta u Makedoniji, jer je srpska produkcija smatrala da se situacija treba smiriti i da u svojoj zemlji krenem od početka. Da sam produžio istim tempom, moja karijera i instant slava bi vrlo brzo pala u zaborav. Napravio sam jednu pauzu, sada počinjem od početka profesionalno raditi na svojoj karijeri.
Drago mi je što me cijeli Balkan upoznao, nadam se da ću svojim radom postići planirano.

Da li si spreman za takav korak, da paralelno radiš na tri glazbena tržišta?
-Pa da, spreman sam. Dosta vremena sam se odmarao i ovo je pravo vrijeme za novi početak.
Na domaćem izboru za pjesmu Eurovizije nastupao si dva puta i nisi pobijedio. Da li si očekivao pobjedu ili si smatrao da su ti nastupi odlična promocija na početku karijere?
-Ne znam…Eurovizija je, kako ja gledam, mač s dvije oštrice. Ko i da pobijedi krenu negativni komentari, a ako predstavnik ništa ne napravi u Europi, teško da se vrati na našu glazbenu scenu. Na oba eurovizijska nastupa sam bio među favoritima, ali ja se kao takav nikad nisam doživio. Smatram da je za nastup na Euroviziji potrebno veće glazbeno iskustvo. Bit ću spreman za Eurosong kad si zabetoniram mjesto na glazbenoj sceni i kad cu imati ono nešto što ću moći ponuditi Europi. Što ne znači da dosadašnje pjesme nisu bile kvalitetne.

Bio sam amater, a sada sam profesionalac

Prije tvog pojavljivanja u javnosti, nastupao si po lokalnim klubovima sa svojim bendom u kojem si pjevao. Kakvi su danas odnosi sa njima nakon tvog izlaska iz šou-a?
-Mogu slobodno reći da su članovi benda s kojima sam nastupao pola godine i dalje moji prijatelji. Činjenica je da sam do ulaska u šou bio amater, ali sad sam profesionalac, znam što i kako radim. Možda se ne viđamo često radi obaveza, ali i oni su nastavili sa nastupima, što mi je jako drago jer su talentirani. Sada nema mene, ipak ja sam malo više u glazbenim vodama od njih. U dobrim smo odnosima.

Da li si se naviknuo na život u glavnom gradu?
-Da, i lijepo mi je. Već sam godinu dana tu, a doma u Negotino idem samo kad se poželim odmoriti. Ovdje imam mnogo obaveza, tu se odvijaju sve stvari na kojima ja, kao glazbena ličnost trebam biti prisutan, tako da nisam pogriješio kad sam se odlučio za život u glavnom gradu. U Skopju živim sam, i brinem se za sebe.

Vjerojatnije je da ce se pojaviti tsunami, nego da ja budem nervozan

Što ti je donjela, a što oduzela popularnost?
-Popularnost m je omogučila da radim ono što sam želio cijeli život, a uzela mi je privatnost-da radim što želim bez da drugi o tome znaju. Uzela mi je i slobodno vrijeme, ali kad shvatim da sam si ovo želio cijeli život, nije mi žao. Žrtvujem se za karijeru.

Koji komentari su te do sada uspjeli naživcirati?
-Ja sam još u “Operaciji Trijumf” bio poznat kao dečko koji se za ništa ne nervira. Uvijek je tako, vjerojatnije je da će se pojaviti tsunami, nego da ja budem nervozan.

Dok si se borio za pobjedu u “Operaciji trijumf” imao si podršku Makedonije, rodnog Negotina, ali najviše od roditelja koji su redovito bili u Beogradu na eliminacijskim večerima. Jesu li se mama i tata naviknuli na novog Aleksandra Belova?
-I da nisu željeli, naviknuli su se. Moram priznati da im godi to što me gledaju na televiziji i da mi se događaju lijepe stvari. Ne vole što me nema doma i što me ne mogu gledati svaki dan. No sada su se već navikli, i to im je normalno. Znaju mi se javiti, dati mi koju kritiku. Ponekad se ne čujemo danima, ali to je samo zato jer imam puno obaveza.

Iskrenost mi je mana, često se zloupotrebljava

Koju svoju osobinu smatraš za manu, a koja ti je vrlina?
-Najveća mana mi je što puno spavam. Nikako se ne mogu razbuditi, osim ako imam neku neodloživu obavezu. Sve drugo bi mogao prebaciti za kasnije. O vrlinama nisam razmišljao… Mana mi je i što sam previše iskren, jer danas se iskrenost zloupotrebljava.

Koja riječ te najbolje opisuje?
-Casual…Baš sam takav, opušteni dečko koji se ne nervira, ne svađa sa ljudima…

Primječuješ li svoju popularnost?
-Da, gdje god da izađem moram se slikati s nekim, što mi iskreno i godi.
Zapravo, ja i pjevam i radim za svoje fanove…posebno moj fan klub koji me svuda prati i objavljuju svakakve novosti koji su povezani samnom i mojom karijerom. Uvijek odvojim vrijeme da komuniciram s njima.

Postoji li neka privatna poruka koju si dobio, a da je bila neobičnog sadržaja?
-Da, ima ih puno. Iznenadio sam se kad sam dobio poruku iz Sao Paola, a bila je o tome da sam se pojavio na naslovnoj stranici. Sretan sam kad dobijem poruke sa raznih strana svijeta, npr. iz Ukrajine i sl.

Uplašiti me može samo Chuck Norris

Koje su tri stvari koje ti u životu najviše znače?
-Glazba je ona za koju živim, ali sad ću ju staviti sa strane.
Da bi mogao gledati Arsenal I Formulu 1, sve pada u drugi plan.
Jako volim igrati Playstation, biti na internetu, svoju nećakinju od koje crpim pozitivnu energiju, druženje sa bliskim ljudima… Sa dečkima iz Bravo benda često igram neke igre. Družim se i sa Stefanom i Martinom iz Next time-a, Darkom Ilijevskim, Kristijanom iz “OT”

Čega se u životu najviše bojiš?
- Samo me Chuck Norris može preplašiti ( hehe ). Ne bojim se ničega, kako bude bit će.

Kakve su tvoje ambicije i planovi za budućnost?
Za deset godina se vidim kao Aleksandar Belov sa mnogo albuma, koncerata… ne planiram puno budućnost, kako bude-bit će. Bit ću ono što jesam i probat ću dati publici ono sto od mene očekuje.


Edit By

MARINA
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by elizabeta pon tra 12, 2010 12:36 am

Makedonija

Apesar de que a canção escolhida entre público e júri foi o pop-rock " Jas ja imam silata ", interpretado por Gojko Taneski , a NF da Macedônia tinha como favoritos outros grandes nomes da música local. Vlatko Ilievski (foto), que apresentou " Srekja ", uma canção pop-alternativa, que agradou bastante aos fãs macedônios, e Vlatko Lozanoski , ea balada balcânica " Letam kon tebe ". Iako je pjesma odabrana iz publike i žirija bio je pop-rock " Jas ja imam silat ", glumi Gojko Taneski, NF Makedoniju kao favoriti su druga velika imena u domaćoj glazbi. Vlatko Ilievski (fotografija), koji je predstavio" Srekja , "alternativni pop-pjesme, jako drago da su navijači Makedonci i Vlatko Lozanoski i balkanskih balada" Letam kon tebe . Ambos venceram suas semifinais, Ilievski com 10 pontos do júri e 12 do público,enquanto Lozanoski conseguiu 10 pontos tanto do júri quanto do público. Oba pobijedili u polufinalu, Ilievski sa 10 poena i 12 stručnog ocjenjivačkog suda javnosti, a Lozanoski je dobio 10 bodova iz oba žirija i publike. Na semifinal do dia 18 de fevereiro, o júri deu seus 12 pontos para a cantora de ópera Suzana Spasovka e seu parceiro Darko Nesovski , com " Bog go ima sekoj kluc ", enquanto na semifinal do dia 19, os 12 pontos do júri foram para Maja Vukicevic , que interpretou o pop (quase schlager) " Fama ". U polufinalu dana Veljača 18, žiri je dao njezin 12 bodova za operni pjevač i njegov partner Susan Spasovka Darko Nesovski sa " Bog ima sekoj go Klucis "dok je u polufinalu 19., 12 bodova otišao u žiriju Maja Vukičević, koja je glumila pop (skoro Schlager) "Fame". Já o público preferiu votar na banda de turbofolk Esma's Band , ea animada " Gypsy Dance ", que, se não fosse pelo vocal fraquíssimo de sua vocalista, teria grandes chances de chegar à final em Oslo. No, javnost radije glasovati za turbo-folk band Esma's Band i životan " Gypsy Dance ", koji, ako ne za vrlo slabe pjevačice, će imati dobre izglede za postizanje konačnog u Oslu. Também não podemos deixar de mencionar os dois participantes do Operacija Trijumf 1 que chegaram à final do Skopje Fest: Aleksandar Belov e Kristijan Jovanovski . Niti možemo ne spomenuti dva sudionika Operacija Trijumf 1 koja je dosegla finale Skopje Fest: Aleksandar Belov i Kristijan Jovanovski. Kristijan competiu com a balada " Nikoj na ovoj svet ", que era bonita mas não tinha nenhum grande diferencial - talvez o público votou nela pela fama conseguida durante o OT; e Aleksandar escolheu " Ostani ", uma balada que misturou violinos, piano e solos de guitarra, bastante diferente e até superior à canção vencedora do festival, exceto na visão dos jurados, que não deram pontos ao cantor. Kristijan natjecao s balada " Nikoj u ovoj svet ", koji je bio lijep, ali nije imao veliku razliku - možda je javnosti glasali joj slavu postigao tijekom OT i Aleksandar odabrao" Ostan ", balada koja pomiješana violine i klavir solo gitara, posve drukčije, pa čak i viša od Pobjednička pjesma na festivalu, osim u pogledu sudaca porotnika koji su bez bodova na pjevača. Também na final estavam duas canções compostas por Martin Vucic, representante macedônio em 2005: Angela Zdravkova , com " Zaboravaš " e Bravo Band , com " Taa ima se ". Također u zadnje dvije pjesme skladao je Martin Vučić, makedonski predstavnik u 2005: Angela Zdravkova sa " Zabór "i Bravo Band, s" Taa ima biti . " Angela teve apenas o apoio do júri, com 6 pontos, enquanto Bravo Band conseguiu 5 pontos do júri e 4 no televoto. Angela samo imao podršku žirija, sa 6 bodova, dok je Bravo band je dobio 5 bodova od žirija i televote 4.
www.janelaesc.com
elizabeta
elizabeta

Broj postova : 779
Location : makedonija
Registration date : 30.08.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by goca-ge sri tra 14, 2010 12:31 pm

Krema, 13.04.2010

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Krema-13-04-10
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by goca-ge sri tra 14, 2010 12:37 pm

Svet, 14.04.2010

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Svet-14-04-10-

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Svet-14-04-10-1

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Svet-14-04-10-2

Dio kolegica mi je zamjerilo da sam PERVERZAN, a neke druge su me htjele istući

Dečko kojeg je publika imala priliku upoznati preko reality showa “OT” nastavlja uspješno raditi na svojoj karijeri. Godinu dana radio je sam, izdao nekoliko balada, po kojima je postao prepoznatljiv publici. Sada ima novu produkcijsku kuću, novu pjesmu, ovoga puta bržeg ritma i mnogo ambicioznih planova. Što se ljubavi tiče, kaže da još nije pronašao onu pravu, ali intenzivno radi na tome.

Ej Ace, kako si, što ima novo?
-Evo, dobro sam raspoložen kao i uvijek. A šta se tiče novog, ima puno toga, zavisi što te zanima.

Za početak, čestitke za novu produkcijsku kuću.
-Hvala. Da, to je nešto najnovije što se tiče moje karijere. Službeno sam dio i ekskluzivac “Plan B Produkcije”, na obostrano zadovoljstvo.

Imao si godinu dana za razmišljanje, misliš da si sada na pravom mjestu?
-Pa ovako, ako krenem s tim da savršenstvo ne postoji, trenutno smatram da skupa sa “Plan B” produkcijom imamo iste planove koji se odnose na moju karijeru. Činjenica je das sam godinu dana radio sam, ali da uspiješ trebaš nekog ko će stati iza tebe. Mogu reći da je “Plan B” među najuspješnijim produkcijama kod nas, ako ne i najuspješnija koja radi sa makedonskim pjevačima.

Ajde, otkrij nam sad nešto, što ti je obećao Kristijan?
-Pa rekao mi je da ću u roku od godine dana imati kuću na Vodnom, osobnog šofera i asistenta i Brazilku iz Argentine (smije se). šalu na stranu, u našim dogovorima ne postoje obećanja, već strogo zacrtani planovi za moju karijeru, koje ćemo zajedničkim snagama pokušati ostvariti.

A da li ti je obećao pobjedu na sljedećoj “Euroviziji”?
-Pobjeda na “Euroviziji” moja je neostvarena želja, koju imam jos od kako sam bio dijete. Možda će treći nastup biti i treća sreća. Ako ću imati dobru pjesmu, zašto da mi se ne ostvari i ta žalja. Ne postoji obećanje, vrijeme će pokazati sve. Kristijan i ja smo dogovorili druge poslove koji su nam trenutno prioritet. Pobjeda će doći kad tad, i smatram da zavisi isključio od publike.

Koji su ti drugi planovi?
-Najprije je u planu snimanje mog prvog video spota za novu pjesmu “Edna”, na nekoliko lokacija, ovaj tjedan. Zatim počinje snimanje mog debi-albuma, koji bi prema planu trebao izaći na jesen. U tijeku ljeta slijede nastupi na “Ohrid-fest” i na “Budva-fest”, i puno nastupa po zemlji i van nje, gdje ću se družiti sa svojim fanovima.

A solistički koncert koji ste najavili za listopad?
-Nakon promocije albuma, normalno da slijedi i koncert. Ako bude zdravlja, i ako će sve ići prema planu to će biti normalan tijek događaja. Koncert smo najavili nakon listopada, vjerojatno će to biti jedna pred novogodišnja čestika od mene, mojim fanovima.

Na pressu smo saznali za neka zvučna imena koja će raditi na tvom albumu.
-Točno tako, Emina Jahović i Antonija Šola za sada su sigurne da će raditi na mom albumu. U planu je suradnja i sa mnogim drugim poznatim i renomiranim glazbenicima, kako kod nas tako i u susjedstvu. Otvoreni samo za suradnju sa svim kompozitorima, a zahvaljujuči prijateljstvima koje sam stekao za vrijeme šou-a “OT” imam dosta ponuda za pjesme i od drugih velikih balkanskih imena. Ostaje da vidimo što će sve naći mjesto na mojem albumu.

Ajde dosta o karijeri, reci mi da li se družiš sa kolegama sa estrade?
-Da, družimo se. Postoje kolege koje su mi dragi i sa kojima se družim i privatno. Iskreno, prije nego sam postao dio estrade, imao sam drugačije mišljene, ali sada sam shvatio da nije baš sve tako ružičasto kako izgleda.

S kim ideš na kavu i ogovaraš kolege?
-Nisam tip koji ogovara, bez obzira o kome se radilo-o kolegama ili drugim ljudima. A na kavu i čašicu razgovora odem sa Kristinom Arnaudovom i Karolinom Gočevom, one su uvijek tu da mi daju korisne savjete. Risto, koji je bio dio “Bravo benda”, kao i drugi članovi-s kojima često zaglavim sa Playstationom. Zatim, Darko Ilijevski, “Next Time” I mnogi drugi s kojima se družim uz pomoć Facebook-a.

Kad smo kod “Facebook-a”, čuo sam da je postojao neki manijak koje se predstavljao kao ti?
-Da, i to sam doznao od mojih kolega, s kojima je poprilično nedolično komunicirao.
Ne tako davno, Maja Vukičević i Viktorija Janačkovnik su mi rekle da su već imale namjeru da me istuku, je im je Taj pričao bezvezne i perverzne stvari, ali na sreću su na vrijeme shvatile da to nisam ja pa se sve dobro završilo. Evo još jednom, da nema zabuna, moji profili su: Aleksandar Belov (prvi, drugi i treći), koji su službeno moji, drugi su lažni.

A kako ti ide sa curama, imaš li neku za ozbiljno, koju bi pokazao javnosti?
-Iako sam ozbiljan dečko, nisam sreo ozbiljnu djevojku (smije se)…Lagat ću ako kažem da ne postoje cure, ali smatram da jos nisam pronašao onu pravu koju bi pokazao i podijelio sa javnosti.

U tekstu pjesme “Edna” postoji dio gdje pjevaš: “još uvijek sam sam”, ajde odluči se: jesi li sam, ili nisi?
-Trenutno da, ali se nadam da ne za dugo.

Da li si i ti, kao i drugi pjevači, kada si postao popularan počeo svaki tjedan mijenjati cure?
-Ajde reci mi, kako da nađem onu pravu, a da ih ne mijenjam. Nisam toliko loš, sad baš za jedan tjedan ne, ali svaki mjesec ima neka nova. (smije se)

Kupuješ li im barem poklone?
-Zavisi koliko su zaslužile (smije se)…Znam kupiti poklon, ali to realno nema nikakve veze s time koliko mi neka djevojka znači.

Prema tome, možeš postati siromah ako svakoj kupiš po nešto
-Ne brini se, jako dobro cijenim ono sta sam zaradio.…

Koja djevojka s estrade ti je najljepša bez šminke?
-Pa nisam se probudio pored nijedne da mogu reči kako izgledaju bez šminke (smije se)…Šalim se, ima lijepih cura na našoj estradi, ali budući da ih uvijek gledam na nastupima i emisijama sređene, ne mogu ti odgovoriti na ovo pitanje.

A kakav si kad se napiješ?
-Ne pijem često, ali ponekad popijem malo sa svojim starim prijeteljima iz djetinjstva u Negotinu ili Demir Kapiji, da se razveselimo kao i svi mladi ljudi. Uvijek sam vessel i raspoložen, u principu sam isti kao i kad ne pijem.

Znači, nisi opasan za okolinu?
-Ne, ne, taman posla. Ja sam dobar dečko.

Edit by

Marina
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by goca-ge sub tra 17, 2010 9:39 pm

Svet, 14.04.2010

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 ACE%20001
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka uto tra 20, 2010 3:41 am

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka sub tra 24, 2010 8:36 pm

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka ned tra 25, 2010 6:39 pm

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Maki uto tra 27, 2010 1:15 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Mmmxh

http://www.mmm.com.mk/?ItemID=6CECED4D0EB29A4DBD79D25DA8A62555

Najljepši poklon koji sam dobio od fanova su oni sami

Na vaše traženje, talentirani pjevač Aleksandar Belov, moralni pobjednik show-a OT, našao je vremena da odgovori na deset aktualnih pitanja koje smo mu postavili. Čitajte i uživajte!

O kojim si stvarima toliko razmišljao prije nego si postao dio neke domaće produkcijske kuće?
---U godini dana koja je slijedila nakon “Operacije trijumf” bilo je puno koncerata i nastupa po prostorima bivše države, cijela mi je godina prošla bez produkcije u Makedoniji…najviše zato jer sam bio dosta angažiran van zemlje.
Zbog toga, iako ne mojom voljom, nisam bio u mogućnosti orijentirati se puno na domaću publiku. Kako su završili angažmani, koje smo imali moji kolege i ja, odlučio sam da je konačno došao trenutak da izaberem tim koji će se brinuti za moju karijeru u Makedoniji. Dosta sam razmišljao i shvatio da je produkcija Plan B točno ono sta mi u ovom trenutku treba. Mislim da sam dobro odabrao. Gledajući postignute uspjehe Plan-a B do sada, mogu slobodno reći da je Plan B jedna od najuspješnijih produkcija, ako ne i najuspješnija koja radi sa makedonskim pjevačima.

Smatraš li da je Emotion pridonio razvoju karijere svih studenata OT-a, a u isto vrijeme stagnaciji iste, samim time što dugo vremena nismo nista čuli o vašim karijerama?
---Produkcija Emotion je imala 16 anonimaca, i barem njih pola napravila zvijezdama. Sigurno nije lako istovremeno graditi karijere više pojedinaca i to po pet različitih zemalja. Emotion ima i druge projekte, pa smatram da je i to doprinjelo svemu…no kako god, mi smo zadovoljni jer smo uspjeli ostvariti naše snove , izašli smo iz anonimnosti i lakše živimo svoj san.
Prošlo je dovoljno vremena i sad kako ko ima sreće da nađe svoje mjesto na estradi, a Emotion je tu kao naša produkcija da nas podržava i pomaže u tome što radimo. Emotion će se zajedno sa Plan B produkcijom nadopunjavati u projektima vezanim za moju karijeru, kako u Makedoniji tako i u inozemstvu.

S kim si od kolega iz OT-a ostao u kontaktu i s kim se najčešće čuješ/gledaš?
---Pomoću interneta, a posebno facebooka ta daljina nas toliko ne razdvaja. Kakav sam bio i u OT, ostao sam isti…pa mogu reći da sam sa svima ostao u kontaktu. Nekad se skupimo nas par i uz pomoć Skype-a družimo i međusobno razgovaramo, podsjećamo na lijepe trenutke koje smo proveli u kući. Ja sam, kao i u OT ostao najbliži sa Ninom, pa sa Nikolom Paunovićem, Đoletom…iako, u globalu sa većinom sam u kontaktu.

Što trenutno radiš na glazbenom polju?
---Trenutno je to snimanje mog prvog videa za posljednji singl Edna, koji se malo razvukao radi vremenskih uvjeta. Zajedno sa promocijom videa, bit će promovirana verzija i za ex yu prostore, polako ali sigurno se spremaju i kompozicije za ljetne festivale. Drago mi je da su konačno krenuli i nastupi po državi, iz kojih crpim pozitivnu energiju. Ima puno planova, ali ja ne žurim nigdje. Snimat će se nove pjesme, novi spotovi i jos nekoliko drugih stvari. Neće biti interesantno ako bas sve sad otkrijem. Za sve ćete biti pravovremeno obaviješteni.

Do kada bi trebao biti gotov tvoj prvi album?
---Radi se polako, ali sigurno. Skupljaju se kompozicije, pa se radi selekcija za one najbolje koje će naći mjesto na mom debi albumu. Ne želim ništa forsirati, već da se radi sa srcem i da to što napravimo bude kvalitetno i da traje. Prema strategiji cijelog tima, i mog menađera Kristijana Stefanovskog, album bi trebao izaći negdje sredinom rujna.

U čijoj se pjesmi najviše pronalaziš?
---Ovo je teško pitanje, jednostavno ovisi od perioda i trenutka u kojem se nalazim. Ne mogu reći koji je to autor i čija pjesma, no onu autobiografsku u kojoj ću se pronaći još uvijek čekam. Mislim da je bitno da autor pjesme poznaje pjevača i kao osobu, da zna kakvu pjesmu napraviti za njega. Trenutno mi je službeni kompozitor Vladimir Dojčinovski, tako da svaka pjesma koja će biti napisana i od strane nekog drugog, proći će i preko njega.

Tko je iz glazbenog svijeta imao najveći utjecaj na tebe? Omiljena pjesma i album?
---Gledajući da sam ja najveći fan makedonske glazbe ponajprije, sretan sam i da sam živio u vremenu našeg Toše, odrastao sam s njegovom glazbom, i učio od njega. Bio je i ostat će za mene idol, i kao čovjek i kao glazbenik koji se rađa jednom u 500 godina. A što se tiče najdraže pjesme i albuma-ako počnem odgovarati, neće biti kraja. Oni koji me poznaju privatno znaju da često kažem: E ova je moja omiljena pjesma… pa se tako često ne mogu odlučiti koja je broj 1.

Koji poklon od fanova ti je najdraži?
---Podrška za to što radim najveća je nagrada i najljepši poklon od fanova. Publika je najbitniji faktor za karijeru jednog glazbenika, i zato uvijek odvojim vrijeme i za moje fanove uz pomoć interneta, i to prije svega one najvjernije—članove Fan Cluba & Foruma. Najljepši poklon fanova su oni sami.

Što je najbolje, a što najgore od kako si popularan?
---Da radiš ono što voliš i da budeš popularan, normalno je da moraš žrtvovati neke stvari do kojih ti je stalo. Ipak, gledajući da radim ono što volim i što sam želio, ništa nije teško. Jednostavno, do sada su mi se događale lijepe stvari, ne mogu izdvojiti ništa loše.

Da nije pjevač, Aleksandar Belov bi bio…?
---Opet bi se bavio glazbom, a ako to ne može, svejedno bi bio ispred kamera…sigurno bi bio neki novinar ili voditelj nekog show-a. Novinarstvo je moja druga ljubav, pa neće biti ništa čudno ako iznenadim publiku s tako nečim. Bitno je da to što radiš, radiš s ljubavlju, i prije svega da radiš za sebe, a poslje za druge. Jer ako te posao ne ispunjava, publika to osjeti i sve ode u krivom smjeru. Publiku se ne može lagati…

Edit by

Marina
Maki
Maki

Female
Sagittarius Broj postova : 1052
Location : na more
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 6 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 26. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.