Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkanska estrada / Балканска естрада

+36
Boojan
Maki
даша
goki
aurelija
rancika
enisa
aazar
leva
shiny
Videna
caci*alex
sibilla
Viktoria
goca-ge
Galence
malena
Anuska
Zora
jasna
Zoka
Tajna
сонце
**Reneesme**
makisoul
Liliput
Go Ka
arena
Gea
SoleSrbija
Sophie
Sanjchi
Keti
emili_ja
lucky
beltina
40 posters

Stranica 12 / 16. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge čet lis 22, 2009 10:53 pm

Milice, tanka je granica izmedju ukusa i neukusa. Nije problem u nagom telu, setimo se aktova kojima se divimo, vec sa kojom namerom se to prikazuje. Ovde je problem namera da se iznudi senzacijonalnost sa tako tankom podlogom, pesmom koja nije uspela to da bude do kraja. Interpretacijom kojoj je bila neophodna Karolina da bi dobila na kakvoj takvoj tezini. Spot sa pesmom nema nikakave veze. Tu nije problem moralna dimenzija nego pokusaj da u nedostatku osnovnog argumenta - pesme - skrenemo paznju toboznjim sokantnim scenama. Meni je ovo jadno i zalosno. Samo pokazuje koliko je Emousn diletant u ovom poslu.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Galence pet lis 23, 2009 12:18 am

ova sto go vidov bi bilo dobro da se odgleda ,znaci samo slika bez glas i toa dobro da se odgleda kako predigra za onaa rabota..... :pssst: :good job: hahaha znaete koja neli :shades:
Galence
Galence

Female
Leo Broj postova : 1790
Age : 45
Location : /
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gost ned lis 25, 2009 7:37 pm

spot je katatsrofa..... samo to cu reci.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea ned stu 01, 2009 5:32 pm

Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna sri stu 04, 2009 10:23 pm

http://www.index.hr/xmag/clanak.aspx?id=458215

I tko će sad Cukiju napravit svjetsku karijeru? :tissue cry:
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Go Ka ned stu 08, 2009 12:16 pm

Makfest 2009

1 mesto


2 mesto
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea uto stu 10, 2009 3:53 am

Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Maki uto stu 10, 2009 5:15 am

jasna je napisao/la:http://www.index.hr/xmag/clanak.aspx?id=458215

I tko će sad Cukiju napravit svjetsku karijeru? :tissue cry:
Ti si moj zlocko :love 053:
Maki
Maki

Female
Sagittarius Broj postova : 1052
Location : na more
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea ned stu 22, 2009 3:45 am

Pobjednik HTZ



Pjesma jako podsjeća na Blisku do mene - Vlatka Lozanovskog.
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna ned stu 22, 2009 5:04 am

Većinu pjesme se samo dere.
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by aazar ned stu 22, 2009 2:53 pm

jasna je napisao/la:Većinu pjesme se samo dere.


Pa zar mu to još niko nije rekao. :banghead: :banghead: :banghead:

Ili je tvrdoglav ,pa ne sluša nikog !!

Reče jednom Jasna...parafraziraću je : ....Igor misli da je njegov glas najljepše nešto što je ljudsko uho čulo od postanka svijeta pa do današnjih dana more laugh more laugh more laugh more laugh more laugh smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile


@ Jasna, to je vrh! clapp

Nema dalje ! dance10

Ja kad god se toga sjetim "zalegnem" od smijeha smile smile smile smile smile

👍 👍

aazar

Broj postova : 754
Location : vaga-sarajevo
Registration date : 15.04.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Videna ned stu 22, 2009 4:04 pm

Bogami i ja sam se dobro smejala ovom Jasninom komentaru. :lol 021: more laugh
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea ned stu 22, 2009 4:44 pm

Da se razumijemo Jasna nije mislila na Igora nego na Bojana Jambrošića. :wink kiss:
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna pon stu 23, 2009 11:22 am

Ne, to je baš rekla za Igora koliko se sjećam. 👍
A sjećam se i da je za Jambrošića rekla da ne podnosi kad netko pocikuje. :lol 021:

Slijedom Jasninih legendarnih izjava, moram i ja nešto pridodati kao Tošin fan. Iako je stvarateljima Tošinih hitova očiti problem jer ih nema više tko dostojno otpjevati, bolje da su pjesmu dali Toniju, pa da je uobliči na svoj način, nego da je otpjeva netko tko nikada neće biti Toše, ma koliko cijela ekipa koja stoji iza Bojana željela.

Žao mi je, dobra pjesma, iako s banalnim stereotipnim tekstom, produkcija maksimalna, ali nema smisla. Bojan kao da je slabokrvan pa ne može otpjevati zadane mu visine i daljine. No, život ide dalje. Svakom se daje šansa, pa i njemu. Uspjeh mu želim, to se podrazumjeva.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea pon stu 23, 2009 4:51 pm

Tajna žao mi je dečka jer mu nisu dali šansu da bude ono što je nego od njega na silu prave ono što nije, običnog klona. Sretni smo šta je hvala bogu tu sudbinu Aleks izbjegao...
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna pon stu 23, 2009 8:00 pm

Ona moja opaska da se samo dere, odnosila se na Bojana. Mada, niti Šime nije daleko od toga :)

PS. Drago mi je da vas zabavlja moj sarkazam :lol 021:
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by aazar pon stu 23, 2009 9:03 pm

jasna je napisao/la:Ona moja opaska da se samo dere, odnosila se na Bojana. Mada, niti Šime nije daleko od toga :)

PS. Drago mi je da vas zabavlja moj sarkazam :lol 021:


Izvini što se miješam, ali čini mi se da je ta opaska ipak bila za Igora.
Koliko mogu da se sjetim vezano za onaj humanitarni koncert u Zagrebu,gdje je učestovao Igor i Aleks.
Ako ti nije teško, provjeri. Baš me interesuje.

Pozdrav! :come here:

aazar

Broj postova : 754
Location : vaga-sarajevo
Registration date : 15.04.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna uto stu 24, 2009 3:20 pm

Azar, mislila sam na moj post na prošloj strani na ovoj istoj temi, ispod klipa Bojana J. koji je postavila mislim Gea.

Znam da ti misliš na moj opis nastupa na hum.koncertu u V.Gorici.

Ma dobro, glavno da se zabavljate:)
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by aazar uto stu 24, 2009 3:29 pm

jasna je napisao/la:Azar, mislila sam na moj post na prošloj strani na ovoj istoj temi, ispod klipa Bojana J. koji je postavila mislim Gea.

Znam da ti misliš na moj opis nastupa na hum.koncertu u V.Gorici.

Ma dobro, glavno da se zabavljate:)


Vjeruj mi Jasna, ja sam se danima smijala tvom komentaru. Čak ga i nekoj raji prepričavala.
Ni sama ne znam u tom periodu koliko puta sam "otvorila" taj post..samo da bi od smijeha zalegla po tastaturi.

Jednostavno mi je taj komentar bio presmiješan smile smile smile smile smile smile smile clapp clapp clapp clapp :come here: :come here:

aazar

Broj postova : 754
Location : vaga-sarajevo
Registration date : 15.04.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gost sri stu 25, 2009 7:31 pm

...za danasnje dnevne novine Press/Srbija/...pevac Oliver Mandic


Sa Bebi Dol snimili ste pesmu posvećenu Tošetu Proeskom. Otkud ideja za to?
- Toše je bio pevač za koga sam, za ovih mojih 56 godina, pomislio da bi jedini sa eks-Ju prostora mogao da postane svetska zvezda. Iz poštovanja prema njemu, njegovoj lepoti, čovečnosti i talentu, rešio sam da mu posvetim pesmu „Probudi se na čas". Pesma je nastala u studiju Garabeta Tavitjana i njegovog brata, a prateći vokal otpevala je Bebi Dol. Pesma je urađena još pre njenog odlaska na „Farmu". Premijerno ću je izvesti 25. januara na makedonskom trgu, na dan Tošetovog rođenja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea pon stu 30, 2009 3:28 pm

Nakon Huljića i Dragić, mislim ono tko je slijedeći :

http://www.kurir-info.rs/clanak/stars/kuir-30-11-2009/sasa-dragic-priveden-zbog-ucene :affraid:
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gost sri pro 02, 2009 2:48 am

2. 12. 2009
Press

Cukrov snimio duet sa "Magazinom"

Bivši student "Operacije Trijumf" Igor Cukrov snimio je duet "Nebesa" sa grupom "Magazin".
- Sviđa mi se pesma, vrlo je pozitivna iako je tekst melanholičan. Pevačica "Magazina" Ivana Kovač i ja odmah smo se "ukačili". Poznajemo se nekoliko meseci, a sad smo se pronašli i na profesionalnom planu - kaže pevač koji će 15. decembra u Centru Sava nastupiti na oproštajnom koncertu "Operacije Trijumf", kada će premijerno izvesti duet sa "Magazinom".

Cukrov je nedavno snimio spot za pesmu "Mjesečar", koji će danas premijerno biti prikazan na TV Pink.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by sibilla uto pro 08, 2009 2:29 am

Novata pesna na Nina... mene mnoooogu mi se sviga!

sibilla
sibilla

Female
Gemini Broj postova : 380
Age : 38
Location : Skopje
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Keti uto pro 08, 2009 4:00 am

Ova e novata pesna na Cukrov i Magazin. Neznam dali ja imame , me mrzese da se vrakam pogore da proveruvam smile

Keti
Keti
Admin
Admin

Broj postova : 1761
Location : Skopje
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Boojan uto pro 08, 2009 7:55 pm

Evo neshto novo od Nine :):):)

Nina Petković - Bezobrazno (Premijera nove pesme)


Uzivajte :):):)
Boojan
Boojan

Broj postova : 14
Location : Sombor
Registration date : 12.08.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 12 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 16. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.